FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Inter neplánuje nákup nových hráčů
21/11/12 - Vedení klubu Inter Milán oznámilo, že v brzké době neplánuje nákup nových hráčů. Klub v čele se šéfem Massimem Morattim nepořídí nové posily kvůli finanční situaci, ve které se Inter v současné chvíli nachází.

Fotbalové výsledky Interu Milán se za poslední měsíce velice zlepšily. Přesto se mluvilo o tom, že klub plánuje posílit své mužstvo o nové hráče, aby tak byl konkurenceschopnější v boji o první příčky v Serii A. Inter Milán v lednu, kdy je přestupové období, nebude s největší pravděpodobností investovat do nákupu nových hráčů. Management klubu ovšem naznačil, že je možnost na novou posilu i tak. Uvažuje se o výměně Wesleyeho Sneijdera. Klub není spokojený s výkony hráče a tak uvažuje, že by se domluvil s jiným týmem na výměně.

pokračování...  


Sneijder se na hřišti neukázal od svého zranění, které si způsobil v září tohoto roku. Minulý týden však absolvoval trénink s mužstvem a tak to vypadá, že už je uzdravený. Italská media však spekulují o tom, že Nizozemec, který má v Interu pětiletou smlouvu z roku 2010 je na cestě z týmu pryč.

"Naše rozhodnutí nezáleží na tom, jak si stojíme v tabulce, ale je ovlivněno dalšími faktory. V současné chvíli ale rozhodně neuvažujeme o tom, že bychom na nové posily uvolnili v lednu nějaké finanční prostředky," prohlásil technický ředitel Marco Branca.

Branca také přiznal, že klub nyní není v nejlepší finanční situaci. "Stejně jako v jiných byznysových odvětvích i náš klub je v současné chvíli ve finanční tísni."

Inter je v polovině sezóny na druhém místě v Serii A a na první Juventus ztrácí čtyři body. Na Stramaccionův tým čeká v nejbližších dnech Evropská liga, ve které se utká s Rubinem Kazaň.

Zdroj: sports.ndtv.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 19/11/12 - Moratti: Rozhodčí náš tým poškozují
Další článek: 23/11/12 - Stramaccioni: Zasloužili jsme si bod
2507


Diskuze

360