FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Skončil Wesley Sneijder v Interu?
26/11/12 - Wesley Sneijder si možná za Inter již nezahraje. V této sezoně nastoupil do osmi zápasů. Naposledy 26.září proti Chievu. A právě v 26.minutě musel střídat kvůli svalovým problémům. Nyní je hráč již zdravý, ale protože se stále jedná o jeho nové smlouvě, klub nechce, aby hrál. K situaci se vyjádřil Marco Branca, otec Sneijdera a také trenér Andrea Stramaccioni.

Technický ředitel Interu Branca potvrdil, že Wesley Sneijder nebude hrát, dokud nepřistoupí na nové podmínky smlouvy. Jeden z nejlépe placených hráčů celé Serie A má přistoupit na snížení platu nebo bude v lednu prodán. Nizozemský záložník se nedávno na Twitteru podivoval tomu, že přestože je již zdravý a v plné kondici, stále za tým nehraje. Klub mu pak dokonce zakázal své názory takto veřejně publikovat. "Wes je součást naší historie a my se o něj budeme starat. Ale teď diskutujeme o potřebných změnách jeho kontraktu," řekl Branca. Sneijder byl jedním z mála hráčů, kteří přežili letní čistku bez úhony. Ostatní "zasloužilí" hráči museli odejít nebo se snížením platu souhlasili.

pokračování...  


"Na promyšlení celé situace má Sneijder dostatek času. Ale dokud toto nebude vyřešeno, hrát nebude," dodal manažer odpovědný za přestupy a smlouvy u nerazzurri. Předpokládá se, že Sneijder tímto v klubu končí. Zájem o něj mají jiné bohaté kluby a nabízejí mu ještě vyšší plat, než který teď bere v Miláně. Mluví se o Anzhi Machačkale, Manchesteru United i Manchesteru City.

Wesley Sneijder je rád, že Inter konečně veřejně vysvětlil, co se vlastně děje. Sám hráč to médiím prozradit nemohl, řekl jeho otec nizozemským novinářům. "Nejsme k ničemu nuceni, tato jednání probíhají již několik týdnů. Teď víme, do jaké pozice se klub při jednání postavil a můžeme najít nějaké řešení. Wesley má stále platnou smlouvu na dva roky. Doufáme, že se vše vyřeší co nejrychleji." Inter údajně nabízí celkově stejné peníze, ale rozdělené do více let. Ročně by tak hráč bral méně.

K situaci se naplno vyjádřil i trenér Andrea Stramaccioni. "Samozřejmě o tom vím. S Wesleym a prezidentem o tom mluvím denně. Myslím, že je to jednodušší než si mnozí lidé myslí. V létě jsme zavedli novou přestupovou politiku a chceme ji dodržovat. Kvůli tomu musíme respektovat a sdílet požadavky klubu. Musíme ale také pochopit postavení hráče. Mám obrovskou úctu k Wesleymu jako k hráči i jako člověku. Ale teď jsem v pozici trenéra a nemůžu dělat technická rozhodnutí na základě toho, co vidím v tréninku."

Zdroj: football-italia.net/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 23/11/12 - Stramaccioni: Zasloužili jsme si bod
Další článek: 02/12/12 - Stramaccioni: Můžeme lépe dýchat
2509


Diskuze
kosice.fan   (26/11/12 10:04:58)

tak toto uz je demencia. hrac nevie ci bude pokracovat, je plny sily odovzdat na ihrisku vsetko, a este k tomu WESLEY SNEIJDER!!!
Sakra ved nech hraje! uskodi to klubu ale hlavne hracovi ze nehraje a sedi, jeho vykony sa kvoli tomu budu rapidne znizovat a aj
jeho trhova cena pojde riadne dole! preto je rozumnejsie aby hral a ukazal sa, aby drzal svoju vykonnost na maxime a taktiez aby
jeho trhova cena nesla rapidne dolu! BUDICEK!!!

kurce18   (26/11/12 01:17:30)

jake vyderianie fuj hanba, je mi z vedenia Interu na blití 


368