FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Sneijderova budoucnost je stále nejistá
05/12/12 - Už delší dobu se spekuluje o tom, že hráč Interu Milán Wesley Sneijder odejde z klubu. Nizozemský hráč se v pondělí sešel s vedením klubu, aby se domluvil na podmínkách nové smlouvy. Management se však s fotbalistou nedohodl a tak zatím není jasné, za koho bude Sneijder v příštích měsících hrát.

Fotbalové výsledky, které Wesley Sneijder předváděl, vyloženě neohromily a tak není jisté, zda má klub o hráče s největším platem v týmu a i celé lize vůbec zájem. Sneijder v posledních dvou měsících nenastoupil na hřiště z důvodu zranění.

Ke spekulacím o odchodu vedlo prohlášení ředitele Marca Branca, který řekl, že dokud nebude vyjasněna budoucnost hráče, hrát nebude. Management přitom plánuje snížení hráčova platu.

pokračování...  


„Ta samá osoba mi oznámila, že tým je vybírán trenérem, nezávisle na tom, jaká je finanční situace týmu,“ prohlásil Sneijder pro nizozemské noviny De Telegraaf. „Jak můžu přijmout nový, horší kontrakt, když vlastně ani nenastupuji za tým a ani nevím, jestli do něho stále patřím?“

Minulý týden se na celou situaci zaměřila FIFPro, která upozornila na to, že se v takovýchto případech jedná o vydírání hráčů, kteří jsou nátlakem donuceni podepsat horší smlouvy. „Snažíme se najít nějaké společné řešení, které by vyhovovalo oběma stranám, pokud se nám to nepodaří, tak Sneijder zůstane a bude hrát za náš tým,” prohlásil majitel Interu Milán Massimo Moratti. „Důležité je, že je teď ve formě a připraven hrát. Obě dvě strany používají zdravý rozum a věřím, že se tak dohodneme. Rozhodnutí je nyní na Sneijderovi.” bet365 a jiné sázkové kanceláře budou sledovat, jak se situace bude vyvíjet a zdali Sneijder za ‘černomodré’ nastoupí i v jarních zápasech.


Zdroj: chinapost.com.tw


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 02/12/12 - Stramaccioni: Můžeme lépe dýchat
Další článek: 09/12/12 - Marko Livaja vstřelil v Evropské lize čtyři góly
2511


Diskuze
kurce18   (05/12/12 18:18:08)

jednoznačne som na Sneijderovej strane a ma pravdu v tom co povedal, a co sa tyka Branca tak to je asi vazne taky koko.t ako
hovoril Muntari


241