FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Stramaccioni: Hráli jsme dobře, pak měli smůlu
06/01/12 - Inter ostudně prohrál v Udine 0:3. Všechny branky vstřelili domácí v druhém poločase, poslední dvě v době, když už nerazzurri hráli bez vyloučeného Juana. V tabulce jsou před večerní dohrávkou mezi Neapolí a AS Řím po 19.kole a tedy v polovině soutěže stále na čtvrté příčce. "V prvním poločase jsme hráli dobře," překvapil Andrea Stramaccioni hodnocením. "Výsledek není v kontextu férový. Utrpěli jsme velkou porážku, ale do vyloučení, jsem hráli dobře."

"Stále jsme byli ve hře a byli nebezpeční. S rozhodčími skutečně nemáme štěstí. Dnes jsme viděli další incident, který změnil hru. Mohli jsme mít penaltu a oni mohli mít o jednoho hráče méně. Takto jsme dokonce skončili zápas se čtyřmi žlutými. Na Palacia to byla jasná penalta, Domizzi mu položil ruku na rameno a bránil mu tak hrát, nakonec to byl náš hráč, který byl napomínán," řekl trenér.

pokračování...  


"Jestli mám nějaké podezření? Ne, věřím, že rozhodčí dělají jen svoji práci. Nemyslím, že za tím je něco úmyslného, ale za tohle prostě nemohl nenařídit penaltu. Že byl Palacio na začátku akce v ofsajdu, situaci nezachrání. Nechápu, jak Allan po ostrém faulu s oběma nohama na Guarína unikl dalšímu napomínání. Prostě dnes jsme hráli excelentně 65 minut a pak klobouk dolů předtím, co předvedlo Udinese."

"Přestupy? Po tomto zápase věřím ještě více dvěma věcem. Mým hráčům a našemu projektu. Hned devět hráčů nám dnes chybělo a brzo budou zpátky. Samozřejmě, tým se vždycky může zlepšovat, ale z různých úhlů pohledu, dnes jsme měli smůlu."

Jednou z pozitivních věcí byl znovu výkon Fredy Guarína. "Fredy mě velmi těší, vždycky jsem to zdůrazňoval. Je ve formě a ti, kteří naši cestu podrobně sledují, ví, že jsme se zlepšili v držení míče. Jonathan v tutovce minul a legenda Di Natale nás za to potrestala. Sneijder nám chybí, stejně jako osm dalších hráčů. Brečet kvůli tomu nebudu, ale absence na nás mají samozřejmě vliv. Sneijder chyběl kvůli chřipce."

Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 04/01/13 - Moratti jednal o novém stadionu s další firmou
Další článek: 09/01/13 - Sneijder přemýšlí o nabídce Galatasaray
2526


Diskuze
dejan7   (06/01/13 19:48:00)

jedním z hlavních problémů kromě neproměňování šancí je především nemohoucnost týmu (a možná i Stramy) reagovat na vývoj zápasu.

jistě, může se stát i těm lepším, že inkasují jako první, ale ti lepší udělají vše proto, aby s výsledkem ještě něco udělali.
Inter ne! na hráče jako kdyby po prvním inkasovanym golu padla nějaká deka, psychika je najednou v hajzlu a mně je jasný, že už
chlapci výsledek neotočí, ba ani nevyrovnají  

je to smutný, ale je to tak. už ani nevím, kdy naposledy jsme otočili zápas. ó ano, od památnýho zápasu s Juventrusem...jenže od
tý doby jde vše do kytek...

na druhou stranu když se podívám na střídačku, tak je mi jasný, že Strama nemá moc kam sáhnout (proto asi ten Rocchi)...dneska to
byla lavička je z týmu hrající střed Seria B. ale nemá cenu pořád zdůrazňovat, že nám chybělo toli a tolik hráčů, i když
samozřejmě chybějí pořádně. tenhle problém máme vlastně od začátku sezony a předtím to jakžtakž klapalo  

Vpřed lepším zítřkům!!!
Forza Inter   


193


 
 Neděle 06/01/13 12:30, Serie A, 19.kolo 
UDINESE3:0INTER