FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Tulun: Sneijder sa rozhodne do 24 hodín
10/01/12 - V najbližšej dobe sa má Wesley Sneijder rozhodnúť, či pristúpi na transfer do Turecka. Kluby sa už dohodli na výške odstupného, Turecký klub tiež splnil podmienky holanďana. Teraz zostáva len čakať na rozhodnutie samotného hráča, o čom informoval športový direktor z Istanbulu.

"V priebehu najbližších 24 hodín sa Sneijder rozhodne, či prestúpi do nášho klubu. Nemôžem nič konkrétne povedať, ale v 99 prípadoch, keď rokovania sú už v tak pokročilej fáze, sa transfer uskutoční. Je šanca, že Wesley prestúpi do Istanbulu, ale opakujem, nič nie je isté. Všetko bude vyriešené do 24 hodín," povedal Bülent Tulun.

"S Interom sme sa už dohodli. Wesley teraz zvažuje ponuku, ale ešte nedospel ku konečnému rozhodnutiu. Z toho, čo viem, tak sa musí porozprávať so svojou rodinou. Chýba posledný krok."

pokračování...  


"Počas tohto prestupového obdobia sme sa zamerali výlučne na získaní Sneijdera. Nemôžem teraz povedať, či existuje aj plán B, ak k transferu nedôjde."

Ak Holanďan príjme ponuku Tureckého klubu, Inter za transfer zinkasuje 8 mil. euro. Sám hráč by mal podpísať zmluvu do roku 2017 a zarábal by 3,5-4 mil. euro ročne + bonusy (3,2 mil. euro by mal zarobiť od januára do júla tohto roku). Podľa holandských médii má Sneijder zinkasovať 6 mil. euro pri podpise zmluvy. Galatasaray má Sneijderovi zabezpečiť dom, auto a platiť všetky jeho lety do Holandska. Podľa Tureckých médii sa má v najbližších hodinách v Miláne objaviť aj tréner Galatasaraya - Faith Terim, ktorý chce osobne presvedčiť hráča, aby prestúpil do Turecka.

Holandskí novinári sú trochu opatrnejší ako ich Tureckí kolegovia a tvrdia, že Sneijderovi sa do Turecka veľmi nechce. Podľa nich Sneijder stále čaká na ponuku jedného z popredných klubov Premiere League a podpis zmluvy bude odkladať do posledných hodín zimného mercata.

Zdroj: fcinternews.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 09/01/13 - Hodnocení hráčů v polovině sezony - 3.část
Další článek: 11/01/13 - V zápase s Pescarou bude mít tým novou obranu
2529


Diskuze

247


 
Související články
Sneijder přemýšlí o nabídce Galatasaray
Aston Villa má zájem o Countinha
Liverpool má o Coutinha velký zájem
Je prodej Coutinha správnou volbou?