FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Sestava Interu? Zůstane Milito a přibude Eriksen?
26/03/13 - Spekulace o tom, jak bude vypadat tým Interu Milán, se vedou před sezónou, v průběhu sezóny a i po jejím konci. Jedním z velmi diskutovaných témat je odchod Diega Millita. Další novinkou v rámci spekulací je příchod Christiana Eriksena, o kterého mají zájem i anglické kluby Tottenham a Liverpool.

Budou změny v týmu Interu Milán, či nebudou? Zůstane Diego Millito a koupí Inter nějakého renomovaného hráče? To jsou otázky, které se asi honí hlavou nejednomu fanouškovi. Tisk má navíc o klub enormní zájem a tak je Inter neustále spojován s různými hráči, jejich odchody a příchody. Často daleko od pravdy.

O Diegu Millitovi se toho od jeho zranění napsalo už hodně a nejvíce se mluví o tom, že hráč po svém vyléčení už nenaváže na svoji fotbalovou kariéru. Jeho fotbalové výsledky by však Stramaccionovu mužstvu chyběly a tak by fanoušky mohla potěšit zpráva, že Millito o ukončení kariéry zatím neuvažuje.

pokračování...  


„Moje budoucnost? Předpokládám, že znovu začnu hrát. Mám v současné chvíli jen jediný cíl a to uzdravit se a vrátit se zpátky na hřiště,“ řekl Argentinec.

Další spekulace mluví o tom, že by tým Interu mohl posílit dánský fotbalista Christian Eriksen. Eriksen v současné době reprezentuje Ajax, kde mu končí smlouva v roce 2014. O Eriksena je velký zájem ze strany anglických klubů. Podle italského deníku Gazetta dello Sport však do hry o Eriksena možná vstoupí i Inter. Podle hráče samotného je to padesát na padesát, že zůstane v Ajaxu po konci tohoto léta. Fanoušci zatím můžou uzavírat své tipování, jak se Interu povede v dalších zápasech s jejich současným týmem.

Zdroj: www.express.co.uk/sportsmole.co.uk


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 26/03/13 - Andrea Stramaccioni: Prvý rok ako tréner Interu
Další článek: 30/03/13 - Stramaccioni: Prohrát jsme si nezasloužili
2577


Diskuze
Recoba Inter   (26/03/13 19:13:30)

Milito navždy u nás:) i když už na to nemá tak vedení Interu si jej neskutečně váží za to co pro nás duělal a tak si ho
hýčkají.Navíc Milito miluje Inter.Nemá důvod odcházet jinam.


378