Brankář Carrizo proměnil rozhodující penaltu
07/08/13 - 07/08/13 - Inter porazil Juventus na turnaji International Champions Cup v USA po normální hrací době 1:1 na penalty 9-8. V konečném pořadí tak skončil na sedmé příčce, Juventus skončil poslední.

Zápas se hrál v Miami ne před úplně velkou návštěvou. Trenér Walter Mazzarri skládá sestavu bez čtyř zraněných hráčů Diego Milito a Javier Zanetti jsou mimo ještě z loňské sezony. Svalové problémy mají nově Mateo Kovačič a Walter Samuel. Po prvním poločase byl stav 1-1. První gól vstřelil Álvarez po té, co zamířil přesně k tyči Buffonem pouze vyraženou Guarinovu tvrdou střelu. Juventus vyrovnal v závěru poločasu z tradiční penalty, kterou si vymodlil Vučinič a Vidal ji proměnil. Nerazzurri byli lepší, velkou šanci neproměnil znovu Álvarez.

pokračování...

Fotogalerie Inter - Juventus (International Champions Cup) - zobraz všechny fotky

Hugo Campagnaro

Ricardo Álvarez

Juan Pablo Carrizo

Yuto Nagatomo

V druhém poločasu zahrozil z přímého kopu Pirlo, když nastřelil tyč. Z několika dalších šancí však gól nepadl ani na jedné straně. Po 90 minutách následovaly rovnou penalty.

Z dvaceti penalt bylo proměněno sedmnáct. Brankář Carrizo chytil dvě penalty a sám proměnil poslední rozhodující, jednu za Inter nedal Guarín. Proměnili také Ranocchia, Alvarez, Icardi, Belfodil, Olsen, Andreolli, Pereira a Jonathan.

Juventus - Inter 1-1, na penalty 8-9
Branky: 45' Vidal p. - 29' Alvarez

Inter: 1 Handanovic (30 Carrizo 46'); 14 Campagnaro, 23 Ranocchia, 5 Juan Jesus (6 Andreolli 79'); 55 Nagatomo (2 Jonathan 79'), 13 Guarin, 19 Cambiasso (90 Olsen 59'), 17 Kuzmanovic (7 Belfodil 70'), 31 Pereira; 11 Alvarez, 8 Palacio (9 Icardi 79'). Lavička: 12 Castellazzi, 26 Chivu, 47 Capello, 93 Laxalt. Trenér: Walter Mazzarri.

Juventus: 1 Buffon (30 Storari 59'); 4 Caceres, 19 Bonucci (5 Ogbonna 78'), 3 Chiellini; 26 Lichtsteiner (33 Isla 59'), 23 Vidal, 21 Pirlo, 8 Marchisio, 22 Asamoah (11 De Ceglie 59'); 10 Tevez (14 Llorente 70'), Vucinic (12 Giovinco 70'). Lavička: 34 Rubinho, 6 Pogba, 13 Peluso, 16 Motta, 17 Marrone, 18 Rossi, 20 Padoin, 27 Quagliarella, 32 Matri, 41 Buchel, 50 Citti. Trenér: Antonio Conte.

Rozhodčí: Hilario Grajeda (USA)
ŽK: Juan Jesus 25'