FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Real Madrid porazil Inter 3-0
10/08/13 - 10/08/13 - Inter na závěr amerického tour prohrál s vítězem International Champions Cupu Realem Madrid v Miami 0-3. Real si pro triumf v turnaji došel bez ztráty jediného bodu. LA Galaxy porazil 3-1, Everton 2-1 a ve finále Chelsea 3-1. Jenom milánský tým nedokázal španělskému klubu vstřelit ani jednu branku. Na druhou stranu s ním odehrál velmi dobrý druhý poločas a měl i dostatek velkých šancí na to, aby třeba ty tři góly také vstřelil.

První branku vstřelil Kaká, který si bleskově naběhl mezi obránce a vystřelil na Handanoviče. Slovinský brankář míč vyrazil přes sebe a pohotový Kaká ho poslal hlavou k tyči. Ve 38.minutě o sobě dal vědět Cristiano Ronaldo, když nádhernou kolmou přihrávku od svého spoluhráče ani nezpracovával a napálil míč do sítě.

pokračování...

V druhém poločasu nastřelil Real ještě břevno a díky Rickymu Álvarezovi také vstřelil třetí gól. Argentinský záložník si dal vlastní branku po té, co Carrizo nedosáhl na centr od rohového praporku. Ricky se sklonil, protože se zákrokem brankáře počítal a nešťastně nastavil hlavu tak, že balón skončil v bráně. Jednoznačá chyba brankáře, který přišel za Handanoviče na hřiště jen minutu před tím.

Inter měl v druhém poločase několik tutovek. Ranocchia našel dlouhým nákopem za obranou naběhnutého Palacia, který však ze značky pokutového kopu nedokázal přehodit brankáře a trefit bránu. Stejný hráč pak také tvrdě pálil asi z 20 metrů, brankář však střelu dokázal vyrazit. Stoprocentní šanci měl Ricky Álvarez, který prošel přes několik hráčů až k malému vápnu, když se však ocitl sám před brankářem, nepochopitelně střílel přímo do něj. Blízko ke gólu byl i mladíček Icardi. Povedenou hlavičkou však síť nerozvlnil.

Přípravné zápasy Interu? Po výhrách nad slabšími soupeři přišla remíza s Hamburgem 1:1, prohra s Chelsea 0:2, Valencií 0:4, remíza s Juventusem 1:1, na penalty 9:8 pro Inter a nyní prohra s Realem. Celkově pět zápasů, ani jedna výhra v normální hrací době a pouze dva vstřelené góly. Jak však řekl Handanovič: "Učíme se s Mazzarrim základy - abecedu." Na šlapající tým si tak zatím musíme počkat.

Inter - Real Madrid 0:3
Branky: Kakà 11', Ronaldo 38', Alvarez 67'

INTER (3-5-2) — Handanovic (66' Carrizo); Campagnaro, Ranocchia (83' Andreolli), JuanJesus; Jonathan (75' Nagatomo), Cambiasso (83' Duncan), Kuzmanovic (59' Alvarez), Olsen (88' Mbaye), Alvaro Pereira; Guarin (75' Belfodil); Palacio (66' Icardi). (12 Castellazzi, 47 Capello, 93 Laxalt). Trenér Mazzarri

REAL MADRID (4-2-3-1) — Diego Lopez; Carvajal, Nacho (80' Casado, Sergio Ramos (67' Mateos), Arbeloa (46' Pepe); Casemiro, Modric (46' Khedira); Ronaldo (46' Jese Rodriguez), Kakà, Di Maria; Morata. (1 Casillas, 35 Jesus, 9 Benzema, 10 Ozil). Trenér Ancelotti