FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Mazzarri: Vidím zlepšení, sebeúctu a víru
18/03/14 - "Už jsem to vysvětloval, ale ještě jednou - v Interu zůstanu. Tamto bylo nedorozumění, které vzniklo díky jednomu vašemu kolegovi," řekl Walter Mazzarri v rozhovoru s Thomasem Villou. "Jakmile se uzavřel lednový přestupový trh, všichni hráči byli myšlenkami jen na hřišti. Tým dělal postupné pokroky. Je v dobré formě, připojil se k nám Hernanes a všechny tyto faktory vedou k tomu, že se zlepšujeme. To, co mě zajímá, je naše hra, která nám přinese výsledky," řekl trenér nerazzurri.

"Vidím individuální zlepšení, sebeúctu, víru ve vlastní schopnosti a organizaci, kterou tým postupně začíná chápat. Můj způsob myšlení přijal tým okamžitě, protože je plný nadšených hráčů. Na to, aby pochopili, co přesně po nich chci, ale potřebují trochu času."

pokračování...  


Inter má snad za sebou těžké období. "V takovém prestižním klubu je potřeba mít zkušeného trenéra. Musí zůstat svůj, mít blízko k hráčům. Moc o tom mluvit nechci, protože ve fotbale můžou dobré časy skončit stejně rychle jako ty špatné. Teď myslíme na další zápas, který bude také těžký," řekl Mazzarri po zápase s Veronou. V neděli odpoledne hrají jeho svěřenci doma s Bergamem.

Souboj s Neapolí o třetí místo? "Ne, skutečně si to nemyslím. Oni mají mnohem víc bodů než my. Do konce sezony zbývá jen 10 zápasů. Myslíme hlavně na sebe."

Fotogalerie Serie A, 28.kolo -> Hellas Verona - Inter - zobraz všechny fotky

Fredy Guarín 


Inter 


Hernanes 


Hernanes 


Mauro Icardi 


Mauro Icardi 


Rodrigo Palacio 


Sestava (verona-inter) 


Walter Mazzarri Zdroj: inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 06/03/14 - Všechny cesty vedou do Říma
Další článek: 24/03/14 - Jonathan si pochvaluje souhru s Guarínem
2697


Diskuze

135


 
 Sobota 15/03/14 20:45, Serie A, 28.kolo 
VERONA0:2INTER