FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Moratti o Mancinim, Mourinhovi a Recobovi
24/04/14 -
"Často jsem myslel na to, že bych raději přivedl zpět Mourinha než koupil tolik hráčů, ale musíte mít zdravý rozum," svěřil se ve velmi zajímavém rozhovoru s Tele Lombardia v současnosti již jen čestný prezident Interu Massimo Moratti. Hovořil i o Mancinim a Recobovi.

pokračování...  


"Nemělo by se zapomínat, že Mourinho přišel vlastně jen kvůli Mancinimu výbuchu po Liverpoolu. Bylo těžké mu říct, že budeme mít jiného trenéra, když se slavilo další scudetto. Pak Mourinho potvrdil svoji velkou profesionalitu. Varoval jsem ho, že je nutné, aby se čekalo na Manciniho. Řekl mi, že do té doby zůstane volný a nebude s nikým jiným jednat. Svá slova dodržel."

K Mourinhovu odchodu do Realu Madrid řekl Moratti: "Myslím, že to byla správná věc. Mou byl jako závan větru. Všude bouře. Stále si myslím, že jsem udělal správnou věc, když jsem ho tu po Treblu nedržel."

"Pokud by Leonardo přišel k týmu dříve, myslím, že bychom vyhráli ligu znovu. José v Realu uspokojení nenašel, ale teď je v Chelsea, v jiném klubu, s kterým je spjatý. Vím, že by se jednou mohl vrátit. Teď nemůže, možná přijde hned po Mazzarrim, který je skvělým koučem."

Dalším tématem rozhovoru byl Álvaro Recoba, pro kterého měl Moratti vždy velkou slabost. "Byl trochu jako Inter. Vždycky překvapil. Občas byl línější, ale dokázal rozhodnout. A dokázal udělat věci, které jste nikdy doposud neviděli. Byl to klenot. Podle mě je Recoba šampionem. Noci před zápasy jsem si pravidelně představoval, jak všechny dostane a dá gól."

Zdroj: fcinternews.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 16/04/14 - Mazzarri promluvil o hráčích
Další článek: 24/04/14 - Livaja chce zpět do Interu
2703


Diskuze

349