FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Inter se pokusí dohrát pohár se ctí
01/03/16 -
01/03/16 - Takřka nadlidský úkol čeká zítra od 20:45 na San Siru na družinu Roberta Manciniho. V odvetě semifinále nastoupí proti nejtěžšímu možnému soupeři: Juventusu. Finále je pro nerazzurri vzdálené hned z několika důvodů.

pokračování...  


Za prvé, ze zápasu v Turíně si veze třígólové manko, navíc bez vstřeleného gólu na půdě soupeře. Za druhé, v neděli hrané ligové utkání jasně ukázalo, jak jsou na tom momentálně kvalitativně oba týmy, přestože oba góly byly protivníkovi z velké části darovány. Za třetí, Inter dokázal vstřelit Staré dámě více než jednou branku téměř před čtyřmi lety.

A nakonec, i kdyby se Mancini chtěl pokusit o menší zázrak, nemůže postavit nejsilnější sestavu. Stopeři Miranda a Murillo jsou vykartováni a tak by jich měla nahradit dvojice Juan a D´Ambrosio. Medel totiž zaskočit namísto posledního jmenovaného, původně beka, nebude moct kvůli zranění. CdS i Mediaset se dále shodují v krajích obrany: příležitost pro Santona a Nagatoma. Formace a záloha jasná zatím není, ale v útoku se pravděpodobně objeví Jovetič s Ederem.

Za Juve určitě nenastoupí Caceres, Marchisio ani Chiellini. Allegri však pravděpodobně nechá odpočívat některé další hráče, kterým hrozí diskvalifikace ve finále za žluté karty.

Zdroj: FCInterMilano.com/Corriere dello Sport/Mediaset


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 01/03/16 - Ausilio: Jsem pekelně naštvaný
Další článek: 03/03/16 - Mancini: Chlapci si zaslouží pochvalu
2826


Diskuze

195


 
 Středa 02/03/16 20:45, Italský pohár, Semifinále 2.z 
INTER3:0JUVENTUS
[postřehy] [report] [fotogalerie] [video hl + z] [hodnocení]
Související články
Inter - Juventus 3:0 (3:5p), komentář k hráčům