FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Sezonu uzavře utkání se Sassuolem
12/05/16 -
12/05/16 - V programu italské Serie A zbývá odehrát poslední kolo. Inter v něm cestuje do regionu Reggio-Emilia na zápas proti Sassuolu. Výkop je stanoven na sobotní večer. Bohužel se tentokrát do vysílání české Sport TV nedostane.

pokračování...  


Inter více-méně splnil cíl sezony a zahraje si poháry. Byť to na Ligu mistrů ani teď nestačilo, posun vpřed je téměř ve všech ohledech znatelný. V tabulce už jinak než čtvrtý skončit nemůže, takže je možné, že se do hry dostanou i hráči, kteří doteď tolik prostoru nedostávali. Šanci nastoupit tedy mají jak mladé naděje (Manaj, Gnoukouri), tak ti, co většinou plní roli náhradníků (Palacio, Santon , Eder, Telles). Jisté je, že bude potřeba nahradit vykartované duo Handanovič a Perišič (v bráně se tedy jistě objeví Carrizo), a také Icardiho laborujícího se stehenním svalem. Bude tedy zajímavé sledovat, kdo dostane od Manciniho příležitost. Vzájemný souboj z ledna Sassuolo zvládlo lépe, což ale v této situaci pochopitelně nemá větší význam.

Sassuolo se jedno kolo před koncem nachází na šesté pozici a bude se snažit toto místo udržet - jde mu o hodně. Pokud by pak ve finále italského poháru porazil Juventus právě AC Milán, šlo by do Evropské ligy Sassuolo! Rossoneri budou hostit AS Řím, který bojuje o druhou příčku zajišťující přímý vstup do základní skupiny Ligy mistrů. Je celkem pravděpodobné, že nějaké body na San Siru získá a "venkovský" klub tak má vcelku slušnou šanci šestou příčku udržet. Trenér Di Francesco i bez případné EL může s týmem slavit, protože sezona skončila určitě nad očekávání. Nemusí ho proto příliš mrzet fakt, že pro diskvalifikovaného Berardiho ročník skončil a týmu nepomůže. Čtveřice Italů Antei, Terranova, Biondini a Laribi má zdravotní potíže: jestliže se nevyléčí úplně, nebude chtít kouč riskovat vážnější zranění. V tom případě rovněž za domácí nastoupí méně známé tváře.

Souhrn: V posledním kole má motivaci už jen Sassuolo a kvůli vidině evropských pohárů dá do poslední zápasu určitě všechno. Oba týmy postrádají své nejlepší útočníky. Dá se tudíž očekávat minimum branek. Opepřit utkání by případně mohli mladí hráči, kteří se budou chtít před Mancinim ukázat.

Zdroj: FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 09/05/16 - Velký rozhovor s Erickem Thohirem
Další článek: 22/05/16 - Mancini: Chce to čas, tým se tvoří roky
2852


Diskuze

270


 
 Neděle 15/05/16 15:00, Serie A, 38.kolo 
SASSUOLO3:1INTER
[postřehy] [report] [fotogalerie] [video hl + z]