FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Staří známí v přípravě. Zůstanou?
12/08/16 - 12/08/16 - V současném týmu Interu, který absolvuje letní přípravu najdete překvapivá jména. Černomodrý dres znovu oblékají Ranocchia, Dodo a Andreolli. Čím to? Zůstanou? Vzhledem k tomu, že se změnil trenér, tak jejich šance se dost zvětšila.

pokračování...  


Bývalý kapitán 28letý Andrea Ranocchia se vrátil po půlročním hostování v Sampdorii a zatím to nevypadá, že by se měl znovu někam stěhovat. Úplně stejně je na tom i 24letý Brazilec Dodo. Teprve začátkem července Inter povinně podle předchozí dohody dokončil jeho přestup z AS Řím. Než ho stačil zaplatit, již v lednu ho poslal do Sampdorie na hostování.

Trošku jiný osud měl třicetiletý obránce Marco Andreolli. Sezonu strávil ve španělské Seville, kde si ale v polovině listopadu přetrhl achilovu šlachu. Nadějně rozjetá sezona, v základu byl hned 7krát z 10 ligových zápasů se zasekla. Od té doby soutěžní zápas nehrál a tak není překvapivé, že Sevilla opci na přestup nevyužila.

Pokud se podíváme na další obránce jako je Nagatomo a D'Ambrosio, tak u nich pro změnu překvapí to, že v týmu ještě pořád jsou. Japonec je v Miláně od ledna 2011, Ital přišel o dva roky později. 19letý záložník Assane Gnoukouri toho za poslední dva roky moc neodehrál, zatím v týmu je a má šanci, že si ho nový trenér Frank De Boer ponechá.

Útok se oproti minulé sezoně vůbec nezměnil. Icardi, Jovetič, Perišič, Biabiany, Eder a zůstává i 34letý Palacio. A nové posily? Roberto Mancini kvůli nim údajně skončil. Chtěl jich víc. Přesto to není úplně špatné. Přišli obránci Turek Erkin Caner a Argentinec Cristian Ansaldi, do zálohy skvělí Ital Antonio Candreva a další Argentinec Éver Banega.


Zdroj: FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 11/07/16 - Zajímavý rozhovor s ředitelem mládeže
Další článek: 12/08/16 - Vizitka nových posil
2866


Diskuze

243