Pioliho svěřenci vyhráli přípravný turnaj v Marbelle
04/01/17 -
04/01/16 - Tým momentálně trénuje v slunné španělské Marbelle, kde v úterý odehrál turnaj organizován místním týmem. Kromě domácích (zatím druzí ve čtvrté skupině třetí ligy) a Interu se turnaje zúčastnil i tým Balompedica Linense (stejná liga jako domácí, sestupové pásmo). Hrálo se systémem každý s každým, přičemž jeden zápas měl délku 45 minut bez přestávky.

pokračování...

V prvním utkání poslal Linense do vedení Chico už v druhé minutě, když z dálky překvapil Handanoviče. O čtrnáct minut bylo srovnáno - Murillo dorazil do brány odražený balon po hlavičce D´Ambrosia z rohového kopu. Po půlhodiné hry byla nařízená velice přísná penalta po faulu Andreolliho, a Rubio z pokutového kopu poslal Linense opět do vedení. Už o šest minut později ale Murillo opět dokopl do brány odražený balon a bylo srovnáno. Dvě minuty před koncem rozhodl o vítězství Interu 3:2 svým premiérovým gólem Barbosa, který po sklepnutí od Palacia přeloboval gólmana.

Ve druhém utkání narazili černomodří na domácí Marbellu. Inter měl na začátku několik šancí, ale do vedení šel opět soupeř: v 16. minutě překonal Carriza střelou k bližší tyči Okoye. Inter měl po zbytek utkání jasně navrch, ale srovnat dokázal až v 43. minutě Perišić po vysunutí od Ansaldiho. Následovali tedy pokutové kopy, ve kterých ten rozhodující kopl Ranocchia ten svůj velmi laxně a gólman balon chytil. Souboj tedy vyhráli domácí, ale pohár jde do rukou Interu, protože Marbella vyhrála utkání s Linense jen po penaltovém rozstřelu.

Real Balompedica Linense 2-3 Inter
Branky: Chico 2’, Murillo 16’, Murillo 36’, Rubio 30’, Gabriel Barbosa 44’
Sestava: Handanović - D’Ambrosio, Murillo, Andreolli, Miangue - Brozović, Gnoukouri - Candreva, Eder, Barbosa - Palacio.
Marbella Futbol Club 1-1 Inter (Marbella win 5-4 on penalties)
Branky: Okoye 16’, Perisic 43’
Sestava: Carrizo Santon, Ranocchia, Andreolli (Yao), Ansaldi - Biabiany, Joao Mario, Gnoukouri, Perišić - Banega - Icardi.