FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Inter porazil Bolton 1:0
02/08/04 -

02/08/04 - Adriano je zpátky. Právě on, nový brazilský hrdina, zařídil svým gólem vítězství v přípravném zápase nad anglickým Boltonem. Na Reebok Stadium vyběhl do druhé půle místo Dejana Stankoviče a v 65.minutě levačkou po přihrávce Recoby skóroval. Pět minut předtím si odbyl debut v černomodrém dresu Edgar Davids, který nahradil Andyho van der Meydeho.

"Jsem spokojen. Udělali jsme další krok dopředu. Výsledek není v přípravě nikdy důležitý, ale výhra potěší. Zápas to byl vyrovnáný, měli jsme dalších pět šest šancí. Bolton byl v lepší fyzické kondici, přeci jenom za dva týdny u nich startuje liga," prohlásil Mancini. Adriano se cítí po Copě America trochu unaven ale jinak v pohodě. Davids pochválil systém hry. "Začali jsme pomalu, pak jsme přebírali kontrolu nad hrou." Jediným problémem je zranění Martinse. Před zápasem si poranil pravé koleno.

Bolton - Inter 0:1
65' Adriano
Sestava: Toldo (Fontana 84'), J. Zanetti (Coco 68'), Cordoba (Sorondo 68'), Materazzi, Favalli (Pasquale 60'); van der Meyde ( Davids 60'), Cambiasso (Lamouchi 76'), Stankovič (Adriano 46'), Veron (Farinos 76'), Recoba (Zicu 76'), Ventola.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: // -
Další článek: 04/08/04 - Inter na poháru Birra Moretti neuspěl
363


Diskuze

92