FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Facchetti: Tohle byl pravý van der Meyde
16/09/04 - 16/09/04 - "Myslím, že jsem odehráli dobrý zápas. Stejně jako ostatní v týmu. Jsem šťastný, protože vím, že můžu být mnohem nebezpěčnější, když hraju na svém postu. Po fyzické stránce jsem na tom dobře a to mi pomáhá rozvinout můj talent," prohlásil van der Meyde po duelu s Brémami, které nerazzurri vyhráli po skvělém výkonu 2:0. Nizozemské křídlo hrálo výtečně a dokázalo, že na hraní v Interu rozhodně má. Zřejmě mu pomohla změna trenéra, Mancini mu dává přesně ty úkoly, které mu na pravé straně vyhovují. Podle hodnocení fanoušků na oficiální stránce byl druhý nejlepším na trávníku.

Inter - Werder Brémy 2:0

K dokonalosti chyběl jen gól. "Mohl jsem skórovat, šance jsem na to měl. Naneštěstí to tam neprošlo. Důležité je, že jsem si je vůbec vytvořil." Fanoušci by chtěli, aby van der Meyde hrál stejně jako naposledy. "Mají pravdu. Také bych byl rád. Když jsem ve formě, mohu skutečně tak hrát."

"Chtěli jsme začít v Lize mistrů dobře a to se nám povedlo," řekl jeho kolega Belozoglu Emre. "Nebylo lehké proti nim hrát. Byli fyzicky silní, ale zápas jsme měli pod kontrolou my. Od začátku až do konce. Měli jsme spoustu šanci a velmi málo jsme riskovali. Teď jsem trochu unaven, ale velmi potěšen. Kvůli sobě i kvůli týmu. Hrál jsem dobře a splatil důvěru kouči. Jsem hrdý na to, že mohu být součásti klubu, kde je taková kvalita.

pokračování...  


Spokojen je i Facchetti. "Měli jsme šance, chybělo jen víc gólů. Celý tým ukázal zlepšení," řekl prezident. "Dnes večer to byl skutečný van der Meyde. Naposledy takhle zahrál na Highbury s Arsenalem. Od té doby měl různé problémy. A Vieri? Jsou momenty v kariéře, kdy i velký střelec gól nedá. Stane se to každému a stalo se to Vierimu. Všechno jednou skončí. Je vidět, že je lepší a lepší, musí v tom pokračovat."


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 12/09/04 - Verón: Z remízy nejsem zklamán
Další článek: 20/09/04 - Stankovič: Stále je čas na zlepšení
376


Diskuze

50