FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Odveta s Bolognou je šance pro náhradníky
12/01/05 -

12/01/05 - Dnes od 17.30 hraje Inter na půdě Bologni odvetu osmifinále Italského poháru. První zápas, který se hrál v listopadu loňského roku, vyhrál 3:1 a vytvořil si tak lepší výchozí pozici. K postupu mezi nejlepších osm týmů mu stačí i prohra o jeden gól nebo o dva, jestliže sám vstřelí minimálně dva.

Trenér Roberto Mancini využije tento zápas k postavení zatím málo využívaných hráčů. V nominaci například chybí Francesco Toldo, Javier Zanetti, Giuseppe Favalli, Esteban Cambiasso, Christian Vieri a Adriano. Naopak šanci dostávají Giovanni Pasquale a uzdravení Carlos Gamarra, Francesco Coco, Sebastian Veron, Edgar Davids a také mladý Nicola Beati, který se k soutěžnímu zápasu vrací více než po roce. Jeho kariéru zbrzdilo zranění kolene. Další mladík Paolo Hernan Dellafiore odešel do konce sezóny na hostování do béčka Interu týmu Serie C1 Spezie. 19-tiletý obránce si přitom zahrál i v Lize mistrů proti Anderlechtu. V nominaci nechybí vytížený Dejan Stankovič. Důvod, proč ho Mancini nešetří, je zřejmě v tom, že po čtvrté žluté kartě nemůže hrát jeden zápas ligu.

pokračování...  


Nominace: 12 Alberto Fontana, 15 Fabian Carini - 2 Ivan Ramiro Cordoba, 3 Nicolas Burdisso, 13 Zé Maria , 23 Marco Materazzi, 24 Carlos Gamarra, 26 Giovanni Pasquale, 77 Francesco Coco - 5 Emre Belozoglu, 6 Cristiano Zanetti, 7 Andy van der Meyde, 8 Edgar Davids, 14 Juan Sebastian Veron, 17 Nicola Beati, 21 Georgos Karagounis, 25 Dejan Stankovic - 20 Alvaro Recoba, 30 Obafemi Martins.

Roberto Mancini nechce nic podcenit. "Chceme Italský pohár vyhrát. Měli bychom zapomenout na to, že jsme uspěli v prvním duelu. Musíme být koncentrovaní." Do sestavy se vrátí uzdravený Verón. "Zřejmě bude hrát až v druhém poločase. Je pro nás velmi důležitý. A nic na tom nezměnilo ani to, že jsme bez něj začali vítězit."


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 10/01/05 - Vieri: Jeden z mých největších zápasů
Další článek: 12/01/05 - Hodnocení hráčů po polovině sezony
420


Diskuze

67


 
Související články
Martinsův hattrick pro Facchettiho