FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Inter se zajímá o Luise Figa
21/03/05 -

21/03/05 - Inter se údajně zajímá o Luise Figa. Portugalskému záložníkovi končí smlouva v Realu Madrid až v létě 2006. Španělský klub se ale vyjádřil, že o hráče po těžké letošní sezóně nemá zájem. Figo může zadarmo odejít do jiného klubu.

Vedení Interu by bývalého hráče Sportingu Lisabon a Barcelony rádo vidělo v týmu. 32-letý Portugalec je k mání zadarmo, problém ale může být v jeho platových požadavcích.

Konkurence v záloze černomodrých je od posledního léta silná. Pod vedením Manciniho mají téměř předplacené místo Esteban Cambiasso, Dejan Stankvič a Sebastian Verón, u kterého se musí vyřešit přestup z Chelsea. Zatím je v Interu pouze na hostování. Další skvělí hráči jako Cristiano Zanetti, Andy van der Meyde a Kily Gonzales hrají jen občas nebo pouze střídají. Edgar Davids v poslední době nehraje skoro vůbec. Je hodně pravděpodobné, že na konci sezóny odejde. Otázkou je, zda by Figo nedopadl stejně jako Davids. Oba dva jsou již téměř v "důchodovém" věku a i Davids byl zadarmo.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 18/03/05 - Milánské čtvrtfinále v Lize Mistrů
Další článek: 21/03/05 - Adriano nebude hrát minimálně 14 dní
465


Diskuze

55