FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Massimo Moratti oceňuje Manciniho
23/08/05 - Moratti

23/08/05 - Jenom něco přes rok je Roberto Mancini u kormidla týmu a během posledních třech měsíců ho dvakrát dovedl k zisku trofeje. Vlastník Massimo Moratti převzal klub před deseti lety a doposud se mohl radovat z pouhého jednoho vítězství - v roce 1997 v Poháru UEFA. "Myslím, že je to hlavně zásluha Manciniho," řekl petrolejářský magnát. "Dal týmu charakter a jednotný styl hry."

"Vítězství v Italském poháru nás nastartovalo a dodalo sebevědomí, které nám pomůže k dalším úspěchům. Jsem také rád, že noví hráči zapadli do týmu." Loni v létě byl Moratti kritizován, že jím dosazený mladý trenér až tak trénovat neumí. "Myslím, že jsem teď ujistil každého, že můj výběr kouče nespočíval pouze v mé náklonnosti k němu. Je to pravý muž pro tuto práci a velmi talentovaný taktik."

Inter vyhrál dvě trofeje paradoxně bez dlouhodobě nejlepšího střelce Vieriho. V červnu chyběl Bobo ve finále kvůli zranění a pak odešel do AC Milán. "Vieri neměl to štěstí s námi něco vyhrát. Doufám, že naše úspěchy nesouvisí s jeho neúčástí," řekl Moratti.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 21/08/05 - Nedvěd nastoupil, ale Superpohár nevyhrál
Další článek: 23/08/05 - Samuel za údajné plivnutí na Nedvěda nebude hrát
581


Diskuze

81