FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Mancini: Figo ještě není ve formě
29/08/05 - Mancini

29/08/05 - V 1.kole Serie A porazil Inter Treviso 3:0. Skvělý výkon podal hlavně Adriano, který se radoval z hattricku. Velmi dobře hrál také Figo, Recoba a Pizarro. V tabulce se nerazzurri dělí o první místo s AS Řím, který vyhrál stejným poměrem.

Inter - Treviso 3:0

"Ještě nejsme v ideální kondici. V posledních osmi dnech jsme odehráli tři těžká utkání. Musím říct, že po první gólu jsme byli mnohem lepší a viděl jsem spoustu pozitivních věcí ve hře," řekl trenér Roberto Mancini. "Recoba a Stankovič jsou dva vynikající hráči. Jediné s čím mají občas problém je, že si musí věřit. Někdy si vedou velmi dobře, jindy hůř. Důležité je, že o svých kvalitách vědí. Adriano? To je hráč, který rozhoduje zápasy."

Na křídle nastoupil poprvé Figo. Ve středu byl Cambiasso a Verón, kterého v druhém poločase vystřídal Pizarro. Na druhém křídle byl Stankovič. "V těchto prvních zápasech je důležité mít stabilní základ zálohy. Přesně takový jsme měli loni. Ten se pak může postupně doplňovat o nové hráče. Verón? Důležitý hráč, ale ještě asi není v ideální kondici. Má zkušenosti, kvalitu a zdravou agresivitu. Mojí představou je tříčlená záloha s Verónem a Pizarrem."

pokračování...  


"Bylo pro mě důležité, dát Figa okamžitě do sestavy. Teď bude reprezentovat a já ho neuvidím deset dní. Ještě to není ten pravý Figo, jak ho známe. Když ale dostane míč a běží s ním, tak je velmi nebezpečný. Jeho centry jsou tak dokonalé, že vypadají jako by je házel rukou," pochválil Portugalce kouč. Za dva dny končí přestupový termín. "Po odchodu Cariniho pravděpodobně získáme ještě třetího gólmana."

"Věděli jsme, že to nebude jednoduchý zápas. Treviso nemělo, co ztratit," prohlásil Verón. "Bránili dobře a měli pár hráčů, kteří nám dělali problémy. Prvních patnáct minut jsme měli problémy, pak jsme otevřeli hru a vše už vypadalo lépe." Pár dobrých šancí měl Recoba. Bylo na něm vidět, že chce dát gól za každou cenu. Přímáky zahrával téměř výhradně on. "Šlo to dobře. První zápas je vždy velmi těžký. Nehráli jsme excelentně, ale měli bychom být spokojení. Výsledek se povedl. Teď můžu jet za reprezentací veselý. Kdo má zahrávat přímáky? Kdokoliv chce. Stačí si vzít jen míč... Dnes jsem si ho bral a ostatní si ho vezmou při dalších příležitostech," usmíval se El Chino. "Důležité je skórovat, to jsem neudělal. Ale žerty stranou, jejich gólman byl dobrý a jednou měl trochu štěstí."

Figo byl se svým debutem spokojený. "Čekal jsme to horší. Rozdíly mezi španělský a italským fotbalem jsou, ale pořád je to ten samý fotbal. Jsem potěšen, že jsem v Interu." Zápas nedohrál Javier Zanetti. V 88.minutě si po jednom zákroku poranil koleno. Ještě není jasné, jak váné to je.

Následuje pauza, další kolo se hraje za 14 dní. Reprezentovat odjíždí 12 hráčů: Dejan Stankovic, Alvaro Recoba, Giorgos Karagounis, Pierre Wome, Adriano, Julio Cesar, Luis Figo, Marco Materazzi, Obafemi Martins, Ivan Ramiro Cordoba, David Pizarro, Esteban Cambiasso.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 26/08/05 - Soupeři - FC Porto a Glasgow Rangers
Další článek: 29/08/05 - Překlad hymny Interu
591


Diskuze

90