FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Pizarro odehrál za Inter nejlepší zápas
29/09/05 - 29/10/04 - I druhý zápas v základní skupině skončil pro Inter ziskem tří bodů. Stejně jako v Bratislavě vyhrál 1:0. Zajímavé je, že i v lize vyhrává se stejným skóre, vyhrál tak ve Veroně s Chievem a doma nad Fiorentinou. Jedinou branku tentokrát zařídil Davide Pizarro. Po příchodu z Udinese to pro něj byla gólová premiéra. Jeho přímák tečovala zeď, takovým způsobem, že na ni gólman Glasgow Rangers nedosáhl.

Inter - Glasgow Rangers 1:0

"Jsem velmi šťastný. Jedinou smutnou věcí je, že stadión byl úplně prázdný," reagoval autor gólu na následky výtržností fanoušků z jarního milánského derby. "Nejdůležitější je, že jsme vyhráli. Zasloužili jsme si to." Pizarro byl zvolen nejlepším hráčem zápasu. Nebylo to jen za jeho gól, ale i jeho aktivní hru v záloze. "Velmi mě to potěšilo. Moc jsem toho zatím nenahrál. Tvrdě pracuji na tom, abych se dostal do formy a byl připravený na to, až mě bude trenér potřebovat."

pokračování...  


Mancinimu se nelíbilo, že tým nerozhodl utkání dříve a musel se strachovat o tři body. "Zase jsme trpěli. A znovu jsme nedali dva jasné góly. Pokud nebudeme opatrní jednou se stane, že ten gól dostaneme a ani sebelepší výkon nám nepomůže." V jedné stoprocentní šanci selhal i Solari. Kouč se posily z Realu Madrid zastal. "Nedal to, protože byl trochu unavený. Mluvil jsme s ním a říkal mi, že si nebyl jistý a tak raději chtěl míč až do brány uklidit a ne ho tam rychle vystřelit. Z těchto šancí ale musíme skórovat. Hrajeme docela dobře, doufejme, že v tom budeme pokračovat."

"Nemám vysvětlení pro mé selhání," řekl po zápase Solari. "Takovéto góly se musí dávat. Byl jsem nemocný a tak nejsem ve formě. Návrat na hřiště mi ale pomůže k ziskání formy. V takovémto týmu se o základní sestavu musím poprat. Nikdo vám tu nic zadarmo nedá. Nejdůlěžitější je ale úspěch týmu. Osobní věci se nepočítají."


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 26/09/05 - Mancini chválí Luise Figa
Další článek: 29/09/05 - V neděli se hraje Derby Itálie
611


Diskuze

51