FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Christian Vieri s velkým náskokem vyhrál hlasování
Jsem jednička

30/01/02 - Myslím si, že nemohlo být ani trochu pochyb, kdo vyhraje hlasování. Nejdůležitějším mužem byl pro modročerné v první polovině sezony Christian Vieri. Superstřelec, který bude i horkým kandidátem na titul pro nejužitečnějšího fotbalistu celé Serie A a jestli mu vydrží jeho goly, jasným králem střelců. A to z dosavadních dvaceti kol nastoupil vinou zranění jen do dvanácti. V počtu odehraných minut mu v týmu náleží až devátá příčka! Stroj na góly, průměrně každých 75 minut se raduje ze vstřelené branky.

1. Christian Vieri - 124 bodů

V létě nahradil v brance dosavadní jedničku mladého Francouze Sebastiena Freye. Předtím celých osm let stabilně chytal za AC Fiorentinu. Třicetiletý a skoro dva metry měřící gólman září i v Interu. V hlasování skončil s přehledem druhý. Na Vieriho neměl, třetí Kallon zaostal také celkem o dost. Inter bojuje o 14. titul Serie A a tak z jedním nejdůležitějších hráčů je i post brankáře. Ten Toldo ovádá přímo skvěle.2. Francesco Toldo - 75 bodů

Mohammed Kallon, rodák z celkem neznámé africké země Sierra Leone. Útočník tmavé pleti prožívá zlaté časy, milovaný klub mu dal konečně po mnoha letech šanci a nenechal ho hostovat jako doposud v jiných klubech. Inter bojuje o titul a Kallon nejenomže pravidlně hraje ale i střílí důležité branky. V době, kdy zraněný Vieri nehrál plnil roli hlavního kanonýra. Jen on a kapitán Javier Zanetti nastoupili ve všech 20 zápasech Serie A. Vstřelil v nich 9 branek a patři mezi deset nejlepších střelců ligy.

3. Mohammed Kallon - 53 bodů

na tvrtém místě skončil JAvier Zanetti. Argentinský reprezentant slouží v Interu sedmou sezonu a jak sám říká, netouží po změně. V létě odmítl nabídku i Realu Madrid, kapitán jak má být.

Konečné výsledky
Hlasovalo 32 lidí
1)Christian Vieri124
2)Francesco Toldo75
3)Mohammed Kallon53
4)Javier Zanetti44
5)Ronaldo40
6)Cristiano Zanetti19
7)Alvaro Recoba13
8)Stephane Dalmat13
9)Vratislav Gresko12
10)Andreas Guly11

Celkové pořadí


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 23/01/02 - Hector Cuper je spokojen
Další článek: 03/02/02 - Může za Ronaldovy problémy zubní infekce?
64


Diskuze

149