FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Toldo chytat nebude
14/04/06 - Milan

14/04/06 - Dnešní derby může zásadně ovlivnit chod klubu v budoucnu. Cítí to stejně i trenér Mancini? "Nemyslím, že klubová rozhodnutí závisí na jednom výsledku derby." Pokud Inter získá Italský pohár a skončí druhý v lize, udělá lepší výsledek než loni. Jeho kouč tak bude mít právo ve své práci pokračovat. "Právo pokračovat budu mít i tak. Smlouvu mám podepsanou i na příští rok," hájí se Mancini. "Ještě ale není konec sezony a teď nás čeká AC Milán."

Jeho svěřenci však nebudou mít příliš lehkou pozici. Rossoneri jsou ve formě a navíc to vypadá, že fanoušci Interu budou protestovat a na zápas vůbec nepřijdou. Původně měli být na tribuně Curva Nord pouze potichu. Díky tomu, že se hraje o den dříve, má AC Milán dostatek času připravit se na zápas Ligy mistrů s Barcelonou a nemusí točit hráče. Do méně důležitého zápasu s Interem tak může postavit své nejlepší hráče.

"S remízou spokojený nebudu. Chceme absolutně vyhrát, remíza je lepší pro AC," říká Mancini. Ve čtvrtek nebyl Adriano ještě ve stoprocentní kondici, pokud ale bude v pořádku, bude hrát. "V tom případě budeme hrát určitě na dva hroty. Spolu s ním bude vepředu Martins. Pokud nebude ok, tak rozhodnutí o útoku padne v den zápasu.

pokračování...  


Dejan Stankovič je po zranění připraven. Naopak Francesco Toldo má problémy z tréninku a chytat nebude. "Siniša Mihajlovič? Může hrát," tvrdí Mancini. "Pokud hraje tak jako druhý poločas v Ascoli, tak má mnohem větší šanci nastoupit. Nesmí ale hrát jako posledních patnáct minut s Udinese. Favalli je také zdravý, ale na celých devadesát minut nemá." Protože v nominaci chybí Wome, tak není jasné, kdo bude hrát levého beka.

Mancini povolal k utkání 20 hráčů. Kromě Womeho chybí také Juan Sebastian Veron, Ze Maria a distancovaný Julio Cruz. Nominace: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar Soares, 22 Paolo Orlandoni - 2 Ivan Ramiro Cordoba, 3 Nicolas Burdisso, 4 Javier Zanetti, 11 Sinisa Mihajlovic, 16 Giuseppe Favalli, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel - 5 Dejan Stankovic, 6 Cristiano Zanetti, 7 Luis Figo, 8 David Pizarro, 18 Cristian Kily González, 19 Esteban Cambiasso, 21 Santiago Solari - 10 Adriano, 20 Alvaro Recoba, 30 Obafemi Martins.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 13/04/06 - Hatem Trabelsi má namířeno do Interu
Další článek: 15/04/06 - Hráči: Inter si nezasloužil prohrát
738


Diskuze

71


 
Související články
Hráči: Inter si nezasloužil prohrát