FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Pizarro a Mancini jsou řečmi Adriana rozladěni
24/04/06 - Mancini

24/04/06 - Pizarro obvinil Adriana z toho, že rozděluje tým. "Říká věci, které bolí," tvrdí Chilan. Brazilská hvězda si stežovala, že se ho nikdo nezastal a stal se tak obětním beránkem neúspěchů Interu. V Itálii vypukla aféra po té, co vyšel překlad jeho rozhovoru z Brazílie. Adriano pak musel svolat tiskovou konferenci, na které paradoxně sice tvrdil, že byl špatně pochopen, zároveň ale Inter kritizoval dál. Trvá na tom, že v klubu chce zůstat.

Nařkl dokonce i trenéra, který ho postavil v důležitých zápasech, i přestože věděl, že není stoprocentně fit. Mancini si jeho řeči nenechal líbit. "Mrzí mě to, co říká. Před derby jsem se ho na jeho zdravotní stav ptal po každém tréninku. Vždy mi odpověděl, že je stoprocentně fit," prohlásil kouč.

Adrianova budoucnost v klubu není vůbec jistá. Zatímco loni vlastník Moratti tvrdil, že Adriano je neprodejný, letos už taková slova neříká. I Pizarro si není jistý, kde bude na podzim hrát. "Nevím, co budu příští sezonu dělat, ale skutečně nechci trávit další rok na lavičce. Proto jsem do klubu nepřišel."


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 24/04/06 - Inter převálcoval Regginu 4:0 i podruhé
Další článek: 25/04/06 - Real Madrid má o Adriana stále zájem
742


Diskuze

67