FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
David Pizarro přestoupil do AS Řím
20/08/06 - Pizarro 22/08/06 - Příběh o odchodu Davida Pizarra z Interu je u konce. Hráč chce hrát a v kádru římského klubu viděl menší konkurenci a větší šance dostat se do základní jedenáctky. Trenér Mancini ho pustit nechtěl, protože je to jediný vyloženě tvořivý hráč, kterého měl k dispozici. Už se zdálo, že v Interu zůstane, protože mu AS nemohlo podle jeho slov nabízelo malý plat. V pátek však Pizarro nabídku přehodnotil a v sobotu se smlouvou souhlail.

AS Řím se stalo jeho spolumajitelem za 4,7 miliónu liber. Chilský záložník s ním podepsal čtyřletý kontrakt. Roční plat bude mít jen o málo menší než v Miláně. Za sezonu si přijde na 1,2 miliönu liber. "Není lehké opustit klub jako je Inter. Roberto Mancini se mě snažil v klubu udržet, ale snaha Sensiho rodiny mě přesvědčila," řekl Pizarro, který může za svůj nový klub nastoupit v prvním utkání paradoxně právě proti Interu.

pokračování...  


V sobotu se hraje Italský superpohár. "Nevím, jestli se stihnu připravit, ale chci být přitom." Mancini je jeho odchodem zklamán. "Trochu zklamaný jsem. Mohl být pro nás velmi užitečný. Ale rozumím tomu, že chce regulérně hrát a proto preferuje klub, kde takovou možnost bude mít. Zkoušel jsem ho v rozestavění 3-5-2. Bez něj jsme oslabení. Musíme sehnat adekvátní náhradu."

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 20/08/06 - Inter vyhrál Pirelli Cup brankou Maicona
Další článek: 22/08/06 - Newcastle je s Interem na Martinsovi domluvený
827


Diskuze

86


 
Související články
Inter získal Brazilce Cesara a Maxwella
Inter opustil zrádce Favalli, jde do AC!
Cristiano Zanetti jde do zkorumpovaného Juventusu
V přestupech nic nového
Moratti je rád, že Grossa koupil včas
Olivier Dacourt jde do Interu
Patrick Vieira je novou posilou Interu
Hernán Crespo je zpátky
Z Juventusu přišel Ibrahimovič
Newcastle je s Interem na Martinsovi domluvený
Na hostování přišel Mariano Gonzalez