FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Inter nechal sledovat sudího i Vieriho
04/10/06 - Moratti 04/10/06 (www.idnes.cz) - Italský fotbalový útočník Christian Vieri byl sledován. Přiznal to Massimo Moratti, šéf Interu Milán, kde Vieri působil. Moratti řekl státnímu zástupci Francesku Saveriu Borrellimu, který pro fotbalový svaz vyšetřuje korupční aféru, že fotbalistovi nechal odposlouchávat telefon, aby mohl sledovat i jeho život mimo hřiště.

Bývalého italského reprezentanta nechal Moratti špehovat soukromým detektivem, který byl napojen na zaměstnance společnosti italského Telecomu obviněného v kauze nelegálních odposlechů. Kvůli tomu nyní Morattimu hrozí zákaz činnosti ve fotbale na tři měsíce.

Moratti, jenž je předsedou Interu od roku 1995, se prostřednictvím Borrelliho Vierimu omluvil. Třiatřicetiletý fotbalista ale přesto hodlá Telecom, který patří k hlavním akcionářům klubu, i sám Inter žalovat o odškodné.

pokračování...  


Představitelé Interu Milán si v roce 2002 objednali odposlechy některých rivalů a přispěli tím k rozpoutání letošního korupčního skandálu v italském fotbale. Státní zástupce Borrelli nyní hodlá v souvislosti s aférou nelegálních odposlechů vyslechnout i další funkcionáře Interu včetně místopředsedů Carla Buory, jenž má vysokou funkci i v Telecomu, a Riccarda Ghelfiho. Ti údajně za sledování Vieriho platili.

Inter z korupční aféry vyšel jako jeden z vítězů, neboť po potrestaném Juventusu "zdědil" mistrovský titul za minulou sezonu, nyní však přece jen může být poškozen.

Bývalý bezpečnostní manažer Telecomu Italia Giuliano Tavaroli klub obvinil, že si u něho v roce 2002 objednal sledování rozhodčího Massima De Santise. Odposloucháván prý měl být dokonce i dnes již bývalý šéf svazu Franco Carraro.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 01/10/06 - Stankovič: Za každou chybu jsme potrestáni
Další článek: 05/10/06 - Vieri je ze špehování v šoku
854


Diskuze

54