Stefano Sensi podvrknuté koleno
Arturo Vidal lýtko
Zprávy a aktuality Interu Milán ze dne 12.09.2021

Sensi opäť raz zranený. Podľa médií je jeho prognózna opäť vážna a mimo ihriska by mal byť zhruba na mesiac. Vzhľadom však na jeho predošle problémy by mohla byť rehabilitácia ešte dlhšia.

Inter ve 3.kole Serie A poprvé zaváhal a z Janova si po remíze se Sampdorií 2:2 veze pouze jeden bod. V prvním poločase k vidění mnoho šancí nebylo, přesto paradoxně padlo mnohem víc branek než v tom druhém, kde se bylo na co dívat. Černomodré dostal do vedení krásnou ranou z přímého kopu Federico Dimarco, který v obraně zaskočil za zraněného Bastoniho. Ve 32.minutě domácí šťastnou střelou po teči Džeka srovnali, ale Lautaro parádní ranou z voleje vrátil Interu vedení. Krátce po přestávce Sampdoria znovu vyrovnala a šlo o nejhezčí branku zápasu. Inter se nevzdal a připravoval si další nadějné příležitosti. Ani domácí o moc nezaostávali a když se zranil střídající Sensi a černomodří museli dohrát zápas o deseti hráčích, nakonec bod za remízu museli brát.

Sampdoria je jedním ze tří týmů, které v loňské sezóně dokázaly porazit Inter. Na Stadio Luigi Ferrari jsme prohráli 2:1. V této sezóně zatím Sampdoria nedala gól, to Inter jich nastřílel již sedm.

Kvůli svalovému problému nemůže hrát Bastoni. Soupeři nepomůžou Gabbiadini a Ekdal.

Pravděpodobné sestavy:

Sampdoria: Audero - Bereszynski, Yoshida, Colley, Augello - Candreva, Silva, Thorsby, Damsgaard - Caputo, Quagliarella

Inter: Handanovič - Škriniar, De Vrij, Dimarco - Darmian, Barella, Calhanoglu, Brozović, Perišić - Sensi - Džeko