Včera 20:45
Serie A, 10.kolo
EMPOLI
INTER

10.kolo Serie A

Cagliari
-:-
AS Řím
Empoli
-:-
Inter
Juventus
-:-
Sassuolo
Lazio
-:-
Fiorentina
AC Milán
-:-
FC Turín
Neapol
-:-
FC Bologna
Sampdoria
-:-
Atalanta
Spezia
-:-
FC Janov
Udinese
-:-
Verona
Benátky
-:-
Salernitana
Zprávy a aktuality Interu Milán ze dne 11.10.2021  

Trenér Chile Martín Lasarte přiznal, že Alexis Sánchez je naštvaný na nedostatek času na hřišti. Chilský útočník totiž v této sezóně odehrál za Inter pouhých 70 minut a několik posledních dní se objevují spekulace, že je naštvaný za své malé herní vytížení a schyluje se tak k jeho odchodu.

Pro Inter by to byla však značná úleva alespoň z finančního hlediska, protože Alexis bere ročně 7 milionů eur, což je jedna z nejvyšších mezd v týmu. Média už spekulují, že Inter sleduje Luku Joviče a Alexandre Lacazetteho jako případné náhrady.

"Alexis byl v druhé půli výjimečný. Nahrál na gól a hodně pomohl týmu. Byl to Alexis v celé své kráse. Určitě je naštvaný, protože vždycky chce víc. Minulý týden jsem slyšel, že Alexis nemá dostatek odehraných minut a nemá kondici. Jeho výkon však snad mluví za vše." Řekl trenér Chile po výhře 2:0 nad Paraguayí.

Úžasný večer zažil Lautaro Martínez. Jeho Argentina odehrála skvělé utkání proti Uruguayi, vyhrála 3:0 a upevnila tak druhé místo v kvalifikaci o MS v Kataru.

Lautaro navíc dokázal vstřelit gól a na jeden nahrál. V jeho 31. soutěžním zápase za národní to byla jeho již 15. branka. A zaslouženého obrovského potlesku se dočkal i při svém střídání, když opouštěl v 65. minutě hřiště, celý stadion mu tleskal. Lautara to dojalo natolik, že následně na lavičce s těží zadržoval slzy.

"Na stadionu byla moje rodina, což mě těšilo. Děkuji moc všem za podporu a zejména mé rodině za jejich trpělivost, když jsem byl mladší a procházel jsem různými fázemi života. Vždy stáli při mně." Prozradil Lautaro o svém dojetí.

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.