Zprávy a aktuality Interu Milán ze dne 14.01.2022  

Alexis Sanchéz: "Inter môže odštartovať v Taliansku nový cyklus, máme nato správnych hráčov. Musíme pokračovať, už dlho sme na správnej ceste, treba myslieť vo veľkom a nikdy, nikdy sa nevzdávať."

"Není to pravda že som tu v Interi prežíval ťažké obdobia, len často nehrávam koľko by som chcel. Stále opakujem že som ako lev v klietke, keď ma pustia som monštrum. Čím viac hrám, tým sa cítim lepšie a zlepšuje sa mi fyzická forma, vždy som to v kariére tak mal. Rozhodnutie je ale na tréneroch a ja to rešpektujem. Conte mi vždy hovoril ‘Nikto tu není silný ako ty, dám ťa teda na posledných 15-20 minút aby si zlomil zápas’. Vždy som mu vravel aby ma dal od začiatku, inak sa trápim. Dúfam, že toto víťazstvo nám dodá ešte viac sebavedomia a vyhráme ešte mnoho trofejí.”

Gazzetta dello Sport: "Inter chce získať Paula Dybalu zadarmo: hráč s najvyššou pravdepodobnosťou nepredĺži s Juventusom. Marotta sleduje situáciu už dlho a je priprevený zahájiť jednania. V lete opustí Inter Vidal, Vecino a Sensi a to poskytne klubu potrebné financie, informovaný bol aj Zhang. Nie je to len bežný nápad, ale niečo viac. Situácia môže mať rýchly spád."

Alexis Sanchéz po zápase: "No vieš kamarát, som šampión a šampióni sú takýto. Šampióni robia vecí ktoré ostatní nerobia. Šampióni čím viac hrajú, tým sa cítia lepšie. Dneska som mal neskutočnú chuť vyhrať, dúfal som že po dobrom výkone s Laziom ma tréner postaví do základu, ale rešpektoval som jeho rozhodnutie. Keď nehrám som ako lev v klietke, ale keď potom nastúpim na ihrisko som monštrum." Najskromnejší rozhovor v histórií

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Partneři webu: Tutto Inter - Eurofotbal - Fotbalové zprávy - FC Juventus CZ - Onlajny.com
Privace Policy