Zprávy a aktuality Interu Milán ze dne 05.05.2022  

V pátek se Inter utká doma s Empoli, kde hostuje útočník Pinamonti právě z Interu. Mladý hráč je nejlepším střelcem týmu. Nyní se rozpovídal v jednom z rozhovorů: "Kdybych skóroval, neradoval bych se z respektu ke klubu, který mě vychoval. Určitě to bude velmi emotivní návrat na San Siro a vidět své bývalé spoluhráče. Nicméně jsem hráčem Empoli. I přes zajištěnou záchranu si chceme počínat dobře, předvést se a hrát svou hru."

"Tohle je můj nejlepší rok, čísla mluví jasně. Byla to pro mě zásadní sezóna, potřeboval jsem sebevědomí a novou stimulaci. Empoli mi tohle všechno dalo. Teď na budoucnost nemyslím. Prožívám dobrý rok. Mojí budoucností jsou prázdniny u moře, pak uvidíme."

"Když jsem začal trénovat s prvním týmem Interu, byl pro mě záchytným bodem Mauro Icardi. Hodně mi pomohl na hřišti i mimo něj. Byl to kapitán, prožíval svoje nejlepší chvíle v Interu, ale vždy mě měl na očích. Například mi dal k dispozici svůj byt, dokud jsem nenašel své vlastní místo v Miláně. Někdy mě vozil na tréninky, když jsem neměl řidičák, pak se mým řidičem stal Škriniar."

Gazzetta dello Sport: “Ďalšou novinkou je predĺženie zmluvy Inzaghimu do roku 2024 s opciou na ďalší rok. Inzaghi zotrvá na lavičke nezávisle od výsledkov ktoré prinesie koniec sezóny. Vedenie považuje jeho prácu za uspokojivú a verí, že Simone má potenciál stáť jedným z najlepších trénerov sveta.”

Gazzetta dello Sport: “Dybala-Inter je už len otázkou času! Paulo sa definitívne rozhodol, vybral si Inter a chce za každú cenu zostať v Taliansku. Inter predstavil Dybalovi celý projekt, presvedčili ho že bude dôležitou súčasťou a už sa dolaďujú len detaily zmluvy. Ročný plat by mal byť okolo 6tich miliónov €. Celá operácia by mohla byť doladená a oznámená už budúci týždeň po finále talianského poháru. Marotta čoskoro splní svoj sen vytvoriť argentínsku útočnú dvojicu Lautaro-Dybala.”

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Partneři webu: Tutto Inter - Eurofotbal - Fotbalové zprávy - FC Juventus CZ - Onlajny.com
Privace Policy