Zprávy a aktuality Interu Milán ze dne 22.06.2022  

Hakan Çalhanoglu: “Ibrahimović má 40 rokov, v jeho veku by som také vecí nerobil, není puberťák. Tento rok praktický ani nehral, nemal takmer žiaden podiel na titule. Keďže potrebuje byť stredobodom pozornosti, vynahrádza si to takto.”

Hakanová odpoveď je smerovaná na oslavy titulu AC Milan, kde Ibrahimović vyzýval fanúšikov aby spievali “Hakan je skurv***n.”

Marotta: “Budúci rok bude náš káder ešte silnejší, to môžem zaručiť. Musíme vytvoriť kompetitívne mužstvo pretože to história Interu od nás vyžaduje. V dnešných pomeroch je jednoduchšie nahradiť obráncu ako útočnika. Veľmi pravdepodobne predáme niekoho z obrany. Bremer je v našom hľadáčiku a určite sa ho pokúsime priviesť.”

Gazzetta dello Sport: “Keď mu včera poobede jeho právnik Sebastien Ledure oznámil, že Inter a Chelsea sa dohodli, Romelu sa dojal a tiekli aj slzy. Dokázal niečo, o čom mu pár mesiacov dozadu každý hovoril, že to je nemožné. On tomu však nikdy veriť neprestal. Na celom prestupe má najväčšiu zásluhu práve Big Rom.”

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Partneři webu: Tutto Inter - Eurofotbal - Fotbalové zprávy - FC Juventus CZ - Onlajny.com
Privace Policy