Všechny kategorie

Středa 28.března 2018

Pro velký zájem začal Inter od dnešního dne prodávat vstupenky i do třetího okruhu na hlavní tribunu. Týká se to zatím pouze tří sektorů uprostřed. Zápas s Hellas Veronou se hraje v sobotu od 15 hodin a Sport1 ho vysílá až v noci ze záznamu.

Viareggio vyhrál Inter po osmé
28/03/18 - Inter po osmé v historii ovládl jubilejní 70.ročník slavného mládežnického turnaje hraného ve městečku Viareggio.

Primavera Interu na Viareggio Cupu vyhrála všechna utkání, v 7 zápasech dostala v součtu pouhé dvě branky. V základní skupině porazila Parmu 1-0. V další zápasech vyhrála nad APIA Tigers 5-0 a Salernitanou 2-0. V osmifinále vyřadila Pro Vercelli po výhře 2-1 a ve čtvrtfinále vyprovodila ze soutěže FC Janov díky výsledku 1-0. V pondělním semifinále pak i na podruhé porazila Parmu, tentokrát 2-0. Ve finále jí postavila Fiorentina, která sice kromě jedné remízy v základní skupině doposud vše vyhrála, ale na výhru se musela vždy pěkně nadřít. Inkasovala totiž vždy dvě branky. Až v semifinále dokázala s přehledem porazit Juventus 4-1.

Primavera Interu získala slavný Viareggio Cup, když ve finále porazila po prodloužení Fiorentinu 2-1. Fialky se dostaly do vedení na začátku druhé půle. Černomodří dokázali vyrovnat až 11 minut před koncem normální hrací doby zásluhou Belkheira a v prodloužení pak vstřelil v 96.minutě gól Vergani. Fiorentina již nedokázala srovnat, navíc od 106.minuty hrála bez vyloučeného hráče.

Inter se do finále dostal po výhře 2-0 nad Janovem. Branky vstřelili Rover a Nolan. Fiorentina v semifinále vyřadila Juventus po jasném vítězství 4-1.

"Suning Sports a Walter Sabatini předčasně ukončují spolupráci. Sabatini již nebude zastávat funkci technického koordinátora společnosti Suning Group," stojí v oficiálním prohlášení klubu. Sabatini tak ve funkci nevydržel ani rok. Ihned se objevily spekulace, že by se uvolněné funkce mohl chopit Marco Branca, který prostředí v Interu velmi dobře zná. Působil zde jako hráč i funkcionář. Ve hře je i možnost, že Suning tuto roli nebude nikým obsazovat, protože Inter již má silnou manažerskou strukturu.

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.