Všechny kategorie

Neděle 13.května 2018

Taková menší a vlastně smutná statistika před zápasem se Sassuolem. Obránce Ranocchia, zahřívající po většinu sezóny lavičku, tedy přesněji v letošní sezóně odehrál 780 minut, vstřelil již dvě branky. Záložník Candreva, který má na kontě 2542 minut, nedal ani jednu. Candreva se navíc do zimy pyšnil nejvíce asistencemi na gól v lize (8), což momentálně už zdaleka neplatí. Naposledy asistoval 16. 12. 2017 v prohraném zápase s Udine 1:3.

Icardi po porážce se Sassuolem: "Budu mluvit s klubem. Pokud bude pro tým dobré moje setrvání, zůstanu, jinak odjedu. Vždy dělám to, co je nejlepší pro klub a tým. Je to zklamání, protože jsme chtěli vyhrát, ale Sassuolo hrálo skvěle a Andrea Consigli si užíval nejlepšího výkonu své kariéry."

"Sezónu jsme začali asi až výjimečně, pak přišla deka, ale jediné, co mohu říct, je, že jsem pyšný na to, co jsme udělali. Cílem byla Liga mistrů. Vždy je cílem, ale nikdy jsme na ní nedosáhli. Doufejme, že nám Crotone dá ještě příležitost, abychom s Laziem příští týden svedli finálový souboj."
Pro Inter doslova životně důležitý duel se bude hrát v neděli ve 20:45. V rámci posledního 38.kola Serie A hrát bude hrát v Římě s Laziem v přímém souboji o vstupenku do základní skupiny Ligy mistrů. Zatímco domácím stačí i remíza, Inter potřebuje bezpodmínečně vyhrát. Pokud neuspěje, hrozí nedostatek peněz na posily a rozprodej klíčových hráčů.

Zápas bude vysílat Sport1 nebo Sport2 TV.
Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.