ZPRÁVY
Všechny kategorie

WEB

Neděle 21.června 2020

V obnovené Serii A po více jak tří měsíční přestávce Inter v dohrávaném 25.kole porazil doma před prázdnými tribunami Sampdorii Janov 2:1. Ačkoliv v zápase jasně dominoval a držel míč okolo 80% času, díky tomu, že neproměnil obrovské šance byl nakonec za těsnou výhru rád a v nastaveném čase se k ní musel prozdržovat. V prvním poločase padly obě branky nerazzurri z hranice malého vápna, nejprve po pěkné akci prostřelil gólmana Lukaku, následně Martinez střílel do prázdné brány. Hosté korigovali výsledek v druhém poločase po rohovém kopu.

Sánchez: “Tu v Miláne mám všetko čo potrebujem, ocitol som sa v skvelej kabíne s trénerom, ktorý ťa naučí prakticky všetko. Neustále nás učí niečo nové o futbale, vysvetlí každý pohyb: všetko je tu riadené jeho mentalitou, ktorá pozná len výhru. Conte nás vedie správnou cestou.”

Serie A je zpět a s ní i Inter! Od 21.45 nás čeká dohrávka 25. kola proti Sampdorii. Živě vysílá Digisport 1. Bohužel se nám na nějakou dobu zranili střední záložníci Sensi a Brozovič.

Pravděpodobné sestavy:
INTER: Handanović - Škriniar, De Vrij, Bastoni - Candreva, Gagliardini, Barella, Young - Eriksen - Lukaku, Lautaro
SAMPDORIA: Audero - Bereszynski, Tonelli, Yoshida - Depaoli, Ekdal, Linetty, Jankto, Murru - Ramirez, Gabbiadini
Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.