ZPRÁVY
Všechny kategorie

WEB

Středa 24.června 2020

Hráči Interu svého trenéra neposlechli a zápas se Sassuolem včas neukončili. Sice od prvních minut prohrávali, ale pak díky brance Lukaka z penalty a Biraghiho vedli. Osamocený Gagliardini pak neposlal z malého vápna míč do sítě a Inter mohl litovat. Young zavinil penaltu a hosté vyrovnali. Stejný hráč pak vybojoval přímý kop, po kterém dal Valero pár minut před koncem na 3-2, jenže Sassuolu stačil jeden nebezpečný útok v 88.minutě a bylo znovu srovnáno. V nastavení pak Milan Škriniar viděl druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Inter remizoval ve 26.kole doma se Sassuolem Serie A 3:3.

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.