Všechny kategorie

Středa 5.srpna 2020

Inter uspěl v jediném osmifinálovém utkání Evropské ligy proti Getafe a po menších obtížích nakonec vyhrál na neutrální půdě v Gelsenkirchenu 2-0. Španělský tým zlobil hlavně v prvních 20 minutách, kdy na Inter nastoupil s vysunutým presinkem. Vypracované šance ale využít nedokázal. Naopak byl po brejku potrestán hned z první šance, kdy se prosadil Romelu Lukaku. V 76.minutě přišel kritický moment, naštěstí ale Molina z penalty netrefil branku. V 83.minutě zvýšil na konečných 2-0 střídající Eriksen. V pondělí hraje Inter v Dusseldorfu s vítězem souboje Bayer Leverkusen - Glasgow Rangers.

Středa 05/08/20 21:00, Evropská liga, Osmifinále
INTER2:0GETAFE
[report] [fotogalerie] [video hl + z]
Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.