Všechny kategorie

Neděle 22.listopadu 2020

Lukaku: “Popravde, nemyslím si že sme už veľký tím, pretože veľké tímy netrpia 60 minút. Hrali sme zle, bez chute a bojovnosti, potom sme sa ale zobudili a odniesli si 3 body, a to je dnes najdôležitejšie. Či sa cítim ako leader mužstva? Nie, nepáči sa mi keď ma tak nazývajú. Všetci sme natom rovnako. Môj jediný cieľ je len neustále pomáhať tomuto tímu.”

V 62.minutě se díky upozornění od VAR kopala proti Interu penalta. FC Turín přestože v zápase nebyl lepší dostal už do dvoubrankového vedení. V té době by si asi žádný fanoušek nevsadil, že by Inter mohl vyhrát. Druhá branka ve vlastní síti však probudila v Interu zabijáckého hada, který se hnal bez zbytečné mezihry do útoku. Než si hosté pořádně uvědomili, že vedou 2-0, přišel gól Sáncheze, tyčka Lukaka a gól stejného hráče. Během tří minut bylo srovnáno. A to ještě Inter stihl vystřídat. Útok posílil Lautaro Martinez a do obrany přišel Škriniar. Opařený Turín se pak jen bránil, třetí gól dostal v 84.minuty z penalty. Pomohl VAR Hakimi byl faulován v pokutovém území, ale vybíhal z ofsajdového postavení. Video ukázalo, že posledním vědomě hrajícím hráčem byl obránce hostí, a tak se o ofsajd nejednalo. V závěru pojistil výhru Lautaro Martinez.

Na všech čtyřech brankách se podílel Romelu Lukaku. Dvě dal, na dvě přihrál. Znovu se tak jasně ukázalo, jak je pro tým důležitý. Bohužel se však i potvrdilo, že Inter má velké problémy se vstřelením branek. V zápasech je pravidelně lepším, ale nedokáže překvapit bránícího soupeře a vstřelit důležitou branku. Místo toho naopak inkasuje, někdy i více než jednou.
Interu se v 8.kole Serie A povedl nevídaný obrat. Přestože byl znovu aktivnějším týmem, v 62.minutě prohrával s FC Turín na vlastním stadionu 0-2 a měl daleko k bodům. hostům přitom chyběl nejlepší střelec a nemocný trenér a další hráči kvůli koronaviru. Během tří minut však Sánchez a Lukaku vyrovnali. V 84.minutě přidal další gól Lukaku z penalty a v závěru stvrdil výhru Martinez.

Aktuálně 17. tým ligy trápí koronavirus, včera klub z Turína potvrdil už čtvrtou nákazu v týmu. Na lavičce dnes nebude ani jejich trenér Giampalo. Interu budou chybět pozitivní Brozović a Kolarov, nadále není k dispozici Sensi a Vecino.

Výkop v 15.00. Vysílá Digisport 1.

Pravděpodobné sestavy:
INTER: Handanović - D’Ambrosio, De Vrij, Bastoni - Hakimi, Vidal, Gagliardini, Young - Barella - Lukaku, Lautaro
TURÍN: Sirigu - Singo, Bremer, Nkoulou, Rodríguez - Meité, Rincon, Linetty - Verdi - Bonazzoli, Belotti
Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.