Všechny kategorie

Neděle 18.dubna 2021

Inter se zastavil na 11 výhrách za sebou. V Neapoli sice vstřelil dvě branky, ale jedna byla do vlastní sítě a tak si v 31.kole Serie A připsal do tabulky pouze jeden bod za remízu 1-1. Před druhým AC Milánem je v čele o 9 bodů. Inter byl proti Neapoli nebezpečnějším týmem. Lukaku nastřelil břevno. Gól však padl na druhé straně, když De Vrij naběhl do brankáře Handanoviče, který si po přízemním centru srazil míč do brány. Ještě do přestávky mohl vyrovnat znovu Lukaku, když tečoval Eriksenovu střelu na tyč. V druhém poločase Eriksen vyrovnal ranou z dálky. V posledních sekundách nevyužil velkou šanci Hakimi.

Dnes budeme čelit silnému soupeři. Neapol urputně bojuje o kvalifikaci do Ligy mistrů a z posledních 6 zápasů jich 5 vyhrála. Inter kromě loňského případu na Stádiu Diega Armanda Maradony dlouhodobě nevyhrává. Domácím chybí Lozano, Ghoulam a Ospina, hostům Vidal s Kolarovem.

Zápas začíná ve 20:45 a vysílá ho Digisport 1.

Pravděpodobné sestavy:

Neapol: Meret - Di Lorenzo, Koulibaly, Manolas, Rui - Fabian Ruiz, Demme - Politano, Zieliński, Insigne - Osimhen

Inter: Handanović - Škriniar, De Vrij, Bastoni - Hakimi, Barella, Brozović, Eriksen, Darmian - Lautaro, Lukaku

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.