Evropská liga 2014/2015
4.předkolo 1.z. 20/08/14 23:00 CET - Laugardalsvöllur National Stadium, Reykjavík
STJARNAN - INTER
0:3
Online textový přenos

Živý videopřenos
Seznam všech vysílajících televizních stanic lze najít na liveonsat.com.

Na internetu lze sledovat Inter například pomocí aplikace SopCast nebo Ace Stream. Odkazy na vysílané zápasy lze najít na stránkách livefootball.ws, wiziwig.tv, stopstream.tv nebo rojadirecta.me. Více informací i o jiných způsobech sledování se lze dočíst ve starším článku na našem webu Kde sledovat zápasy Interu?
Nominace hráčů
Inter zvládl první zápas play-off Evropské ligy bezchybně. V Reykjavíku porazil FC Stjarnan 3-0. První branku vstřelil ve 41.minutě po centru Doda hlavou Icardi. Uběhly tři minuty z druhého poločasu, když se také hlavou trefil sám Dodo, centroval Jonathan. Svůj premiérový gól vstřelil hned v prvním soutěžním zápase. To Danilo D\'Ambrosio si musel počkat až na 12.zápas. V 89.minutě se nádherně trefil zpoza šestnáctky po přihrávce od Kuzmanoviče do šibenice. Odveta se hraje příští čtvrtek od 20:45 na San Siru.
Hráči mimo hru
Rodrigo Palacio

Vzájemné zápasy a forma
28.08.2014Evropská ligaInter - Stjarnan 6:0
20.08.2014Evropská ligaStjarnan - Inter 0:3
Inter zvládl první zápas play-off Evropské ligy bezchybně. V Reykjavíku porazil FC Stjarnan 3-0. První branku vstřelil ve 41.minutě po centru Doda hlavou Icardi. Uběhly tři minuty z druhého poločasu, když se také hlavou trefil sám Dodo, centroval Jonathan. Svůj premiérový gól vstřelil hned v prvním soutěžním zápase. To Danilo D'Ambrosio si musel počkat až na 12.zápas. V 89.minutě se nádherně trefil zpoza šestnáctky po přihrávce od Kuzmanoviče do šibenice. Odveta se hraje příští čtvrtek od 20:45 na San Siru.

4.předkolo 1.z.

Středa
20.srpen 2014
23:00
0:1 Mauro Icardi 40'   [ Dodo - centr zprava, hlavička ]
0:2 Dodo 47'   [ Jonathan - centr zleva, hlavička ]
0:3 Danilo D'Ambrosio 89'   [ Kuzmanovič - přihrávka před pokutové území, střela ]

Andrea Ranocchia

INTER (3-5-1-1): Handanovic - Ranocchia, Vidic, Juan Jesus - Jonathan (D'Ambrosio 75'), Hernanes (Kuzmanovic 89'), M'Vila, Kovacic, Dodo - Botta (Osvaldo 61') - Icardi.. Lavička: Carrizo, Andreolli, Osvaldo, Guarin, Obi Trenér: Walter Mazzarri

Stjarnan(4-2-3-1): Jonsson - Vemmelund, Laxdal, Rauschenberg, Arnason - Johannsson A., Gunnarsson ( Johannsson G. 69'), Runarsson (Toft 69') - Bjorgvinsson, Punyed, Finsen. Lavička: Johannesson, Laxdal, Aegisson, Ottesen, Blondal. Trenér: Rúnar Páll Sigmundsson

Zápas se hrál netradičně už ve středu a ve 23 hodin.

Nová posila do útoku Osvaldo, nastřelila v závěru zápasu břevno.

Dodo - První soutěžní zápas za Inter a hned první branka.

Danilo D'Ambrosio - Přišel v lednu a odehrál 11 zápasů. Svoji první branku vstřelil až dnes.

23:00

Zajímavosti z prvního zápasu se Stjarnanem: Nejvíc duelů vyhrál na hřišti Kovačič. Ve vzduchu byl nejlepší Ranocchia, vyhrál 7 soubojů. Nejčastěji ztratil míč Hernanes. Nejvíc povedených přihrávek dal Kovačič - 84 z 96 pokusů.

"Přestože jsme vyhráli 3-0, zápas byl mnohem těžší než co lze z výsledku vyčíst. Možná bychom tu těžko uspěli, pokud bychom nedali gól na konci první půl," řekl o prvním zápase Interu v play-off Evropské ligy na půdě islandského Stjarnanu trenér Walter Mazzarri. "Když jsme se dostali do vedení 2-0, trochu jsme zvolnili. Překvapilo mě, jak Stjarnan zareagoval. Nesmíme přestat hrát, když ještě není konec. Když byla přestávka, byl jsem spokojen. Chlapcům jsem ale řekl, ať se vrátí na hřiště s pocitem, že je to pořád 0-0. Odveta? Doufám, že přijde na San Siro hodně diváků, bude to náš první zápas v nové sezoně."

"Měli jsme ideální přístup ke hře. V těchto dobách můžete ztratit s kýmkoliv," řekl Hernanes po výhře 3-0 nad Stjarnanem. "Věděli jsme, že jejich strategii bude bránit v co největším počtu lidí. Do odvety musíme jít se stejnou mentalitou."