FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM

Číslo dresu v sezoně: 37
Úspěchy: 2011/12 - Mistr Slovenska, Slovenský pohár; 2012/13 Slovenský superpohár
Novinky
26/01/23  Inter zvažuje možnosti u Milana Škriniara. Nic nenasvědčuje tomu, že ještě dojde k prodloužení smlouvy a klub řeší, zda Škriniara pustí do PSG už teď v zimě za alespoň nějaký poplatek. Paříž je dle calciomercato.com ochotná nyní zaplatit 10 milionů Eur. Inter prodeji ale nakloněn není. Důvodem je minimum času na nalezení náhrady. Částka kolem 20 mil. by ho ale už údajně přesvědčit mohla. Tolik ale PSG zřejmě nenabídne.
23/01/23  Inter po triumfu v italském superpoháru šokoval své fanoušky, když v 19.kole Serie A na svém stadionu prohrál 0-1 s Empoli. Znovu tak potvrdil, že vyjma zmíněného povedeného zápasu proti AC Milánu, není vůbec ve formě a naopak předvádí horší a horší výkony. Inter sice hrál více než polovinu zápasu bez vyloučeného kapitána Škriniara, ale i s ním nedokázal být téměř nebezpečný a když už se dostal do nějaké šance, tak ani netrefil bránu. Nejblíže ke gólu byl po rohu de Vrij, který orazítkoval břevno. Velké šance spálili Gosens a Džeko. Na bránu Inter vystřelil pouze jednou, hostují Empoli osmkrát a tak i kvůli tomu zaslouženě vyhrálo. Gól dokázalo vstřelil v 66.minutě. Inzaghi vyslal ke konci na hřiště v oslabení hned trojici útočníků, ale nedokázal k nim dostat míč přes středovou řadu.
23/01/23  Agent Stefana De Vrije Federico Pastorello prozradil, že ho Inter kontaktoval ohledně urychleného prodloužení smlouvy nizozemského obránce. “Nevím, jestli Škriniar půjde do PSG. Ale můžu říct, že mi zástupci Interu zavolali a požádali mě, abych urychlil jednání o prodloužení smlouvy s mým klientem Stefanem De Vrijem.” Řekl Pastorello pro Rai Sport.
22/01/23  Bývalý obránce Interu Daniele Adani kritizuje klub za situaci kolem Milana Škriniara: "Nerozumím, proč Inter neprodal Škriniara v červenci. Byla to pro ně ekonomická nutnost a nemohli tím udělat chybu. Teď budou jediný, kdo ztratí. Získá jen Škriniar a PSG. Hráč má nad situací kontrolu, může odmítnout nabídku Interu, protože PSG mu nabízí dvakrát tolik. Pokud smlouvu opravdu neobnoví, Inter si nemůže dovolit ho posadit na lavičku. Navíc musí sehnat náhradu, o čemž měl přemýšlet už před dvěma lety."
21/01/23  Di Marzio (Sky Sport): “Milan Škriniar cez jeho agenta oznámil vedeniu Interu, že nie je ochotný predĺžiť zmluvu. Posledná ponuka od Inteu a zrajme aj posledná nebola dostačujúca. Nejedná sa o definitívne rozhodnutie.”
07/01/23  Sportovní ředitel Interu Beppe Marotta ještě před několika měsíci komentoval situaci okolo Škriniara optimisticky, nyní však připouští jisté obavy ohledně prodloužení smlouvy slovenského obránce. “Kolem Škriniara se rodí typická dynamika dnešního fotbalového světa, s čímž se potýkají i jiné fotbalové kluby.” “Samozřejmě chceme, aby byl Milan i nadále součástí našeho klubu, a tak aktivně jednáme s jeho zástupci. Předložili jsme mu nabídku a doufáme, že brzy dospějeme k úspěšnému závěru.” “V životě se snažím být vždy optimistou, ale v tomto případě jsem také realistou. Vím, že pro jeho udržení uděláme vše, ale zároveň také nemůžeme dosáhnout nemožného.” Nejnovější informace z médií tvrdí, že Inter předložil návrh na prodloužení smlouvy s platem 6 milionů eur za sezónu plus bonusy, ovšem Škriniar zatím neodpověděl.
27/12/22  Inter intenzivně řeší prodloužení kontraktu s Milanem Škriniarem, kterému po sezoně vyprší smlouva. Slovenský obránce zatím údajně nereagoval na nabídku nové smlouvy s platem 6,5 milionu Eur. Sky Sport tvrdí, že se klub se zástupci hráče sejde v lednu a možná nabídne vyšší platové ohodnocení. Kromě zvýšení nabídky Škriniarovi může slíbit ústřední roli v klubu a kapitánskou pásku.
19/12/22  Zápas mezi Realem Betis a Interem skončil 1:1. Oba góly padly v posledních sedmi minutách zápasu. Výlet do Sevilly byl pro Nerazzurri dobrou prověrkou, protože se blíží pokračování ligy. Zápas se v prvních deseti minutách rozjížděl pomalu, oba týmy si ve finální třetině vytvořily jen velmi málo šancí. První průnik Nerazzurri přišel ve 12. minutě, kdy Acerbi vyslal Bellanovu, ale Bravo byl u míče dříve. Ve 25. minutě to byli domácí, kteří zkusili štěstí s Ruizem, ale kapitán byl pozorný a střelu bez problémů vyrazil. Před koncem prvního poločasu zbyl čas na Calhanogluovu střelu z hranice pokutového území. Turecký záložník vystřelil směrem na branku z odraženého míče, ale i tentokrát dokázal Bravo jeho pokus zablokovat. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první, oběma týmům trvalo několik minut, než se rozkoukaly. První střelu druhého poločasu vyslal Mchitarjan. Armén se razantní střelou z hranice pokutového území snažil poslat Inter do vedení: Bravo si připsal dobrý zákrok. Z volného přímého kopu Realu Betis se snažil prorazit Miranda, ale Handanovič byl na místě. Vše se tak odehrálo v posledních sedmi minutách: nejprve Real Betis poslal do vedení Juanmi, kterému asistoval Joaquín. O 60 sekund později pak Darmian vyrovnávací brankou obnovil vyrovnaný stav. V následujících minutách včetně nastaveného času se toho kromě kola střídání už moc nestalo. REAL BETIS - INTER 1:1 Branky: 83' Juanmi - 84' Darmian BETIS (4-2-3-1): 1 Bravo; 24 Ruibal, 19 Luiz Felipe (66' 38 Marchena), 6 Victor Ruiz (46' 3 Edgar), 15 Moreno (66' 33 Miranda); 18 Guardado (66' 40 Enrique), 37 Dani Perez (46' 35 Felix); 11 Luiz Henrique (46' 7 Juanmi), 8 Fekir, 28 Rodri (66' 17 Joaquin); 9 Iglesias. Substitutes: 13 Rui Silva, 25 Dani Martin, 37 Fran Delgado, 12 Willian Josè, 29 Loren. Coach: Manuel Pellegrini. INTER (3-5-1-1): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 15 Acerbi, 95 Bastoni (89' 47 Fontanarosa); 12 Bellanova (62' 36 Darmian), 23 Barella (89' 50 Stankovic), 20 Calhanoglu (77' 45 Carboni), 5 Gagliardini (62' 14 Asllani), 8 Gosens (62' 32 Dimarco); 22 Mkhitaryan; 9 Dzeko (89' 42 Curatolo). Substitutes: 21 Cordaz, 55 Nascimento Brazao, 45 Carboni, 52 Di Pentima, 53 Biral, 56 Pelamatti, 58 Zuberek. Coach: Simone Inzaghi.
30/10/22  Inter Milán vykázal za finanční rok 2021/22 nejvyšší příjmy ve své historii - 439,6 milionu eur. Klub v prohlášení uvedl, že čísla navázala na pozitivní trend z doby před vypuknutím pandemie koronaviru. Finanční výsledky ukazují nárůst konsolidovaných příjmů o přibližně 75 milionů eur ve srovnání s obdobím 2020/21. Pozitivní ekonomické ukazatele mohou být dobrou zprávou i pro Škriniara, který má v těchto dnech jednat s vedením o prodloužení smlouvy a zvýšení platu. V porovnání s "pandemickou" sezónou se Interu podařilo výrazně snížit ztrátu. Zatímco loni činila 245,6 milionu eur, v posledním sledovaném období to bylo "jen" 140 milionů eur. Prezident Interu Steven Zhang v rozhovoru s akcionáři potvrdil, že jeho rodina zůstává v klubu navzdory zvěstem, že se hledá kupec. "V tomto těžkém období se mnoho věcí změnilo, ale naše láska a vášeň k Interu zůstaly pevné," řekl Zhang. "Poslední tři roky byly těžké, ale společně jsme je překonali s odhodláním a ambicemi, o čemž svědčí naše jízda a zisk tří trofejí po 11 letech čekání," řekl prezident Interu.
27/10/22  Di Marzio (Sky Sport): “Dnes prebehlo prvé stretnutie medzi zastupiteľmi Milana Škriniara a vedením Interu ohľadom predĺženia zmluvy: dopadlo veľmi pozitívne. Škriniar oznámil že chce zostať v Interi, treba však ešte doriešiť nejaké vecí aby padla definitívna dohoda. Inter mu ponukne plat podobný najvyšším v tíme a kapitánsku pásku.”