Osmifinále 17/01/17 21:00 CET - Stadio Giuseppe Meazza, Milán
3:2 pr.
Online textový přenos

Živý videopřenos
Seznam všech vysílajících televizních stanic lze najít na liveonsat.com.

Na internetu lze sledovat Inter například pomocí aplikace SopCast nebo Ace Stream. Odkazy na vysílané zápasy lze najít na stránkácharenavision.in, lfootball.ws, stopstream.me nebo rojadirecta.me. Více informací i o jiných způsobech sledování se lze dočíst ve starším článku na našem webu Kde sledovat zápasy Interu?
Nominace hráčů
Stefano Pioli byl po výhře nad Bolognou v osmifinále Coppa Italia spokojený. "Zasloužili jsme si to, protože jsme měli mnoho šancí," řekl kouč nerazzurri. Inter sice vedl rychle 2-0, ale hosté dokázali vyrovnat a o postupu rozhodl až Candreva v prodloužení. "Zápas se mi opravdu líbil, nikdy ale nesmíme polevit. Vždycky je potřeba gól navíc, protože často vstřelí soupeř gól ze své první střely na bránu." Gagliardini nastoupil podruhé a znovu nezklamal. "Je to všestranný hráč. Má skvělý smysl pro poziční hru, pohyb má excelentní a pomáhá bránit i útočit. On a Kondogbia hráli velmi dobře, ale i ostatní záložníci byli také dobří." Čtvrtfinále je na programu 31.ledna a soupeřem bude Lazio, které doma porazilo FC Janov 4-2. "Teď nás ale zase zajímá liga," nepřekvapuje Pioli. "Zastavit nás bude chtít Palermo, ale my chceme nadále vítězit."

09.03.2024Serie AFC Bologna - Inter 0:1
20.12.2023Italský pohárInter - FC Bologna 1:2 pr.
05.07.2020Serie AInter - FC Bologna 1:2
Inter si zbytečně zkomplikoval postup do čtvrtfinále italského poháru. V jediném utkání rozhodlo o postupu až prodloužení, přestože Inter vedl již 2-0. Nádherné nůžky vystřihl ve 34.minutě Jeison Murillo, druhou branku přidal za pět minut Rodrigo Palacio. Hosté ještě před přestávkou stihli snížit a v 73.minutě vyrovnali. Inter byl lepší, ale rozhodující gól vstřelil v prodloužení až střídající Candreva. Inter vyhrál 3-2. Ve čtvrtfinále čeká na nerazzurri vítěz duelu Lazio-FC Janov.

Mauro Emanuel Icardi

INTER (4-2-3-1): 30 Carrizo - 33 D'Ambrosio, 17 Medel, 24 Murillo, 15 Ansaldi - 5 Gagliardini, 7 Kondogbia - 96 Barbosa (87 Candreva, 70'), 6 Joao Mario, 23 Eder (77 Brozovic, 93') - 8 Palacio (9 Icardi 70'). Lavička: 1 Handanovic, 46 Berni, 2 Andreolli, 11 Biabiany, 13 Ranocchia, 21 Santon, 27 Gnoukouri, 55 Nagatomo, 95 Miangue Trenér: Stefano Pioli

FC Bologna: 1 Da Costa - 4 Krafth, 2 Oikonomou, 20 Maietta, 25 Masina - 17 Donsah, 5 Pulgar, 31 Dzemaili (16 Nagy, 70') - 22 Rizzo (7 Mounier, 60'), 10 Destro (30 Okwonkwo, 78'), 14 Di Francesco. Lavička: 83 Mirante, 97 Sarr, 6 Viviani, 11 Krejci, 13 Brignani, 15 Mbaye, 26 Floccari, 42 Frabotta, 80 Bianconi. Trenér: Roberto Donadoni

Góly

I v posledním měření sil v italském poháru se rozhodovalo po výsledku 2-2 v prodloužení. V lednu 2013 rozhodl čtvrtfinále Andrea Ranocchia na konci prodloužení. I tehdy se hrálo jediné utkání na San Siru.

Inter vyhrál na střelecké pokusy jasně 28-9.

Pokud budeme i tento zápas brát jako vítězný, vyhrál Inter sedm soutěžních zápasů za sebou.