ZPRÁVY
Všechny kategorie

WEB
 
Pondělí 3.ledna 2022

Inter se zajímá o vycházející hvězdu River Plate Juliana Alvareze a chce přitom porazit i konkurenci. AC Milán se ale nehodlá vzdát snadno. Jednadvacetiletý argentinský útočník v letošní sezoně zazářil, když v 21 ligových zápasech vstřelil 18 gólů a připsal si 7 asistencí, čímž přitáhl pozornost mnoha předních evropských klubů. Nerazzurri se nyní snaží zajistit si jeho podpis.

Jak informoval deník La Gazzetta dello Sport, Alvarezův agent Fernando Hidalgo brzy přistane v hlavním městě Lombardie, aby jednal o možné dohodě s Interem, ačkoli o jednadvacetiletého útočníka má zájem i meziměstský rival z Milána. Hidalgo se chystá přiletět také do Londýna a Madridu, kde by argentinskou hvězdu rád podepsal Manchester United a Atletico Madrid. Jeho výstupní klauzule činí 20 milionů eur a River Plate doufá, že se ho podaří prodat za velikou sumu. Hráč a jeho agent však místo peněz zajímá fotbal. Proto má Inter reálnou šanci Alvareze získat.

Před měsícem odletěl Dario Baccino, pravá ruka Piera Ausilia, do Buenos Aires, aby se s hráčem setkal, což dokazuje velký zájem Nerazzurri o 21letého hráče. O Alvareze by to mohlo být milánské derby, ale Inter bude muset bojovat i s konkurencí Manchesteru United a Atlétika Madrid.

Pondělí 29.listopadu 2021

Pedullà (SportItalia): "Inter vstúpil do boja o mladú argentínsku hviezdu Juliána Alvareza. V Argentíne sa momentálne nachádza jeden z dirigentov Interu (Baccin) ktorý hráča sleduje na zápasoch a snaží sa získať čo najviac informácií o možnom prestupe. Inter by rád urobil podobnú operáciu v štýle Lautara Martineza. Záujem o hráča je však obrovský a nebude to jednoduché."

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.