ZPRÁVY
Všechny kategorie

WEB
 
Úterý 1.února 2022
Caicedova cesta ke slávě začala v reality show

01/02/22 - Guayaquil, město v Ekvádoru známé také jako Perla Pacifiku, bylo výchozím bodem na cestu Felipeho Caiceda do světa. V průběhu let si na kufr nalepil spoustu samolepek: Švýcarsko, Anglie, Portugalsko, Španělsko, Rusko, Spojené arabské emiráty a Itálie.


Felipe Caicedo: Nemůžu se dočkat

01/02/22 - Felipe Caicedo byl při svém prvním rozhovoru pro Inter TV od svého příchodu do klubu plný nadšení, radosti a touhy zapojit se do práce se svými novými spoluhráči.


Sobota 29.ledna 2022

Zkušený útočník přichází na hostování z FC Janov a opět se setká s Inzaghim, který hráče vedl v Laziu. Stejně tak si znovu zahraje s dalšími bývalými hráči římského celku - Correou a De Vrijem. Caicedo bude nosit na zádech číslo 88 a stává se prvním Ekvádorcem v historii klubu.

Čtvrtek 27.ledna 2022

Kromě Gosense má do Interu přijít na hostování do konce sezony i Felipe Caicedo. 33letý zkušený útočník nahrazuje mladého Satriana, který odešel hostovat do Brestu, a je smířen s rolí náhradníka za Edina Džeka. Ekvádorec v letošní sezoně vstřelil v 10 zápasech jenom jeden gól. Předtím ale působil čtyři sezony v Laziu a v posledních třech ročnících si připsal vždy devět gólů. Lazio ho prodalo za 2 miliony eur. Hrával za Espanyol, Al Jaziru, Lokomotiv Moskva, Levante, Manchester City, Malagu, Sporting Lisabon a Basilej. V reprezentaci se mu daří, z 55 startů má na kontě 20 branek.

Sobota 22.ledna 2022

Gazzetta dello Sport: Inter chce do konca zimného prestupového obdobia priviesť Felipeho Caiceda na polročné hosťovanie: hráč momentálne pôsobí v Janove kde není spokojný, Inzaghi ho využíval ako žolíka už v Laziu. Inter sa potrebuje v útočnej zóne do konca sezóny poistiť, kalendár je náročný a zranenie Correu znepokojuje (out na 3-4 týždňe).

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.
Felipe CaicedoEkvádor, 05.09.1988