ZPRÁVY
Všechny kategorie

WEB
 
Čtvrtek 27.ledna 2022

Společnost Socios.com bude na dresech Interu Milán pouze jednu sezonu. Po té, co v létě z přední strany zmizela dlouholetá značka výrobce pneumatik Pirelli, stala se hlavní sponzorem dresů společnost zabývající se blockchainem. S klubem podepsala smlouvu v hodnotě 16 milionů eur plus bonusy související s výsledky.

Socios.com nezmizí a zůstane globálním partnernerem klubu za 1 milion eur ročně až do sezóny 2024-25. Na přední straně dresu se ale objeví společnost DigitalBits. Ta je v současné době nejen sponzorem na rukávu dresu, ale již nyní je oficiálním partnerem Interu pro kryptoměny a mateřská společnost Zytara je oficiálním partnerem klubu pro digitální bankovnictví. Od následující sezony se stane sponzorem, jehož logo bude na přední straně dresu. Smlouva byla podepsána na tři sezony a Inter bude ročně dostávat 28,33 milionu eur, což je výrazné navýšení oproti stávající sezoně. Stejného sponzora má v této sezoně AS Řím, který ročně dostává 12 milionů eur.

Inter v této sezóně vydělá za loga sponzorů na dresech dohromady 29 milionů eur. Kromě výše zmíněných společností, je na zadní straně dresu ještě čínská technologická firma Lenovo. Za smlouvu na rukávech dresů s DigitalBits má Inter dostat 5 milionů eur ročně.

Kryptoměna DigitalBits se bude používat v oficiální aplikaci Interu, na stránkách při nákupu vstupenek, ve fanshopech a bude s ní možné zaplatit i přímo na stadionu. Dalším prvkem spolupráce bude využití technologie blockchain k vytvoření digitálních hráčských karet a neopominutelných tokenů (NFT).

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.