ZPRÁVY
Všechny kategorie

WEB
 
Pondělí 18.července 2022

Podle nejnovějších zpráv (Di Marzio, Fabrizio Romano) se Dybala nakonec připojí k AS Řím. Giallorossi mu nabídli tříletou smlouvu s platem 6 mil. za rok. Hráč s nabídkou údajně souhlasí a během několika dní se má stát hráčem AS.

Čtvrtek 14.července 2022

Pedullà: “Dybala čaká na Inter, neprijme žiadnu inú ponuku pokiaľ mu Marotta nedá definitívne košom. Čas sa ale samozrejme kráti, do týždňa budeme poznať Dybalovu budúcnosť.”

Pátek 8.července 2022

Il Corriere della Sera píše, že nebýt požadavků jeho agenta, byl by Paulo Dybala již hráčem Interu. Argentinský útočník je od konce června, kdy mu vypršela smlouva s Juventusem, volným hráčem. O tom, že bude k mání zadarmo se vědělo ale dlouho dopředu. Inter se jevil jako hlavní favorit na jeho služby a ředitel Beppe Marotta prohlašoval, že k dohodě dojde. Nedávno však naznačil, že v klubu jsou spokojeni se svými útočnými možnostmi.

Gazzetta dello Sport: “Dybala a jeho agent oznámili v týchto hodinách Interu že sú ochotní prijať poslednú ponuku ktorú mali na stole. Keby boli urobili tak pred mesiacom, Dybala by už trénoval v Miláne. Otázne je čo urobí teraz Inter, Dybala chce prestúpiť za každú cenu do Interu, ale už je unavený čakať.”

Sobota 2.července 2022

Pedullà (calciomercato): “Dybala a Marotta majú dohodu už dlhé mesiace, dirigent Interu mu sľúbil, že urobí všetko preto aby ho priviedol do Interu. Dybala povedal nie akejkoľvek inej ponuke a bude naďalej odmietať všetko, kým bude existovať šanca hrať za Inter. Nebyť náhlej situácie Lukakua, Dybala by už dávno bol hráčom Interu. Naplánované boli aj zdravotné prehliadky. Marotta teraz poprosil hráča o trpezlivosť, je potrebné niekoho predať a uvolniť miesto v útoku. Sľúbil mu, že ho bude hneď o všetkom informovať. Dybala zatiaľ čaká, inak by už dávno bol v pokročilých jednaniach s inými klubmi. Jednoducho počíta stým, že bude hrať za Inter. Situácia je momentálne takáto, dokedy však bude hráč ochotný čakať, to už neviem.”

Neděle 26.června 2022

Podle deníku La Gazzetta dello Sport má Inter stále zájem o podpis smlouvy s Paulem Dybalou, ale potřebuje čas na dokončení tohoto transferu, protože nejprve musí prodat dva útočníky. Argentinec je k dispozici jako volný hráč poté, co se Juventus v březnu rozhodl neprodloužit s ním smlouvu.

V posledních dnech se neobjevily žádné novinky, zejména poté, co se černomodrým podařilo získat z Chelsea zpět na hostování Romelua Lukakua. Podle deníku Gazzetta Inter včera hovořil se zástupcem útočníka a zopakoval, že má o jeho podpis stále zájem. Z finančních důvodů však potřebuje čas na dokončení dohody, protože nejprve musí prodat dva útočníky.

Inter je ochoten vyslechnout nabídky na Edina Džeka, Joaquína Correu a Alexise Sancheze, ale na první dva jmenované zatím neobdržel žádný konkrétní návrh, zatímco chilský internacionál odmítl nabídku Villarrealu.

Nerazzurri údajně nabídli Dybalovi smlouvu na 7 milionů eur ročně, včetně bonusů souvisejících s odehranými zápasy. Argentinského útočníka sleduje také Milán, ale jeho platovým požadavkům se nemůže rovnat.

Pátek 17.června 2022

Sky Sport: “Javier Zanetti osobne volal s Dybalom aby ho ubezpečil že sa nič nemení: jeho prestup do Interu sa uskutoční. Zbrzdenie zo strany Interu nastalo len z dôvodu nahlej situácií Lukakua, vedenie Interu tomu teraz veneuje prakticky celé dní. [

Úterý 14.června 2022

Gazzetta dello Sport: “Paulo Dybala chce Inter, vybral si Inter a bude hrať v Interi. Vo včerajšom videohovore sa dohodlo všetko: 4-ročný kontrakt s ročným platom 6 miliónov € + 1 milión € bonusov (podobná zmluva ktorú mu ponúkal Juventus). V týždňi prebehne posledné stretnutie na pripravenie všetkých potrebných dokladov a zmluv. Po návrate z dovolenky podstúpi Paulo v Miláne zdravotnú prehliadku a podpíše svoju zmluvu. Vo výbere bola rozhodujúca aj jeho matka Alicia.”

Pátek 10.června 2022

Gazzetta dello Sport: “Vedenie Interu nevylučuje možnosť, že vytvorí útočnú trojicu Lukaku-Lautaro-Dybala. Je to sen Simoneho Inzaghiho a Inter urobí všetko preto, aby sa to uskutočnilo. Bude potrebný presný finančný plán a odchod Edina Džeka: záujem o neho je v USA.”

Čtvrtek 9.června 2022

Fabrizio Biasin (novinár): Lukaku sa chce silomocou vrátiť do Interu a je ochotný si aj výrazne znížiť plat. Dybala chce prestúpiť len do Interu a nikam inam. Lautaro, Škriniar, Bastoni, Barella: ani jeden z nich nechce odísť a každy chce zostať za každú cenu, verejne to vyhlasujú. Inter očividne není také peklo a není na tom tak zlé, ako sa nám média snažia tvrdiť

Úterý 7.června 2022

Fabrizio Romano (Sky Sport): “Dybala je vo veľmi pokročilých jednaniach s Interom a tento týždeň prebehne nové stretnutie medzi vedením Interu a jeho agentmi. Jednania budú pokračovať v nasledujúcich dňoch s cieľom prestup definitívne ukončiť.”

Čtvrtek 2.června 2022

Gazzetta dello Sport: “Dybala: pre neho existuje len Inter. Paulo odmietol všetky ponuky z Premier League, Bundesligy a LaLigy. Marotta nedávno vyhlásil, že pevne dúfa že Dybala sa pripojí do Interu. Vieme aký Marotta je, nikdy by také slová nepovedal, keby nemá hráča v hrsti. Paulo naopak včera po zápase potvrdil, že je maximálne spokojný v Taliansku. Je to len otázka času a trpezlivosti: po reprezentačných povinnostiach bude všetko oficiálne.”

Třetí ročník Finalissima, kterou nepravidelně hrají poslední vítězové Mistrovství Evropy a Copa América, vyhrála Argentina. Itálii jasně porazila 3-0. Jako první skóroval Lautaro Martínez, který se navíc podepsal i na druhé brance, když po skvělém zpracování míče a následné chytré přihrávce asistoval na gól Di Máriovi. V 91.minutě přišel na trávník i Paulo Dybala, který doufá, že v nadcházející sezoně bude mít jeho nový klubový dres místo bílých pruhů pruhy modré podobné těm, v kterých hraje za Argentinu. Dybalovi stačili tři minuty, aby stanovil svým gólem konečné skóre na 3-0. V základní sestavě Itálie byl i dalšího Interista Nicolo Barella. Bastoni nastoupil na posledních 13 minut. Lautaro odehrál 85 minut.

Předchozí ročníky Finalissima vyhrála v roce 1985 Francie, když porazila Uruguay, v roce 1993 získala pohár Argentina až v penaltovém rozstřelu. Soupeřem ji bylo Dánsko.

Středa 1.června 2022

Fabrizio Romano (Sky Sport): “Není pravda že Inter pozastavil kontakty s Dybalom. Inter má najbližšie zo vštekých k podpisu hráča, treba doriešiť ešte nejaké detaily zmluvy a počkať kým Inter rozviaže zmluvy s Vidalom a Sanchezom. Potom sa bude môcť dohoda spečatiť.”

Čtvrtek 26.května 2022

Gazzetta dello Sport: “Včere prebehlo stretnutie medzi vedením, prezidentom a Inzaghim. Tréner bol ubezpečený, že Inter bude vysoko kompetitívný aj budúcu sezónu: cieľom bude titul.”

“Každopádne, vzhľadom na finančnú situáciu bude potrebné predať jedného hráča za viac ako €60M: “obetným baránkom” by sa mál stáť Alessandro Bastoni. Veľký záujem prejavujú veľkokluby Premier League. Náhradu už má Inter vyhliadnutú dlhšie a je ňou Bremer, ktorý bude druhým novým hráčom po Dybalovi.”

“Lautaro Martínez ostáva v Interi.”

Gazzetta dello Sport: “DYBALA DAY: Dneska prebehne stretnutie medzi agentom Paula Dybalu a vedením Interu. Milánsky klub oficiálne predstaví svoju ponuku: 4-ročná zmluva s ročným platom €6M + €3M v bonusoch. Diskutovať sa bude o rôzných detailoch s cieľom všetko doladiť. Dybala čakal len na Inter a koniec tejto ságy je blízko svojho konca.”

Neděle 22.května 2022

Pedullà: “Dybala si vybral Inter a čaká len na Inter, za posledné dní stihol odmietnúť viacero ponúk z Anglicka, od Bayernu a od AS Rím. Inter pripravuje oficiálnu požadovanú ponuku (3 roky €7M ročný plat) a všetko sa plánuje definovať a dokončiť budúci týždeň.”

Čtvrtek 19.května 2022

Schirà (Gazzetta dello Sport): “Paulo Dybala do Interu bude čoskoro realitou. Ako sa očakávalo, po finále poháru kontakty medzi stranami zíntenzívili a dohoda je už viac menej dosiahnutá. Budúci týžden sa stretne agent hráča s vedením Interu aby prestup definitívne ukončili. Prijatá bola 3 ročná zmluva s opciou na ďalší rok a ročný plat 7 miliónov €.”

Guarro (Sportmediaset): “Paulo Dybala už zakúpil luxusný byt v strede Milána.” Správy o príchode Dybalu do Interu potrvdzujú aj viacere Argentínske média

Čtvrtek 5.května 2022

Gazzetta dello Sport: “Dybala-Inter je už len otázkou času! Paulo sa definitívne rozhodol, vybral si Inter a chce za každú cenu zostať v Taliansku. Inter predstavil Dybalovi celý projekt, presvedčili ho že bude dôležitou súčasťou a už sa dolaďujú len detaily zmluvy. Ročný plat by mal byť okolo 6tich miliónov €. Celá operácia by mohla byť doladená a oznámená už budúci týždeň po finále talianského poháru. Marotta čoskoro splní svoj sen vytvoriť argentínsku útočnú dvojicu Lautaro-Dybala.”

Sobota 23.dubna 2022

Pedullá (SportItalia): "Paulo Dybala nechce opustiť Serie A: vybral si Inter a čaká na prvé kroky milánského veľkoklubu."

Schirà (Gazzetta dello Sport): "Začínajú oficiálne jednania o prestupe Paula Dybalu do Interu: Klub pripravuje prvú ponuku, ktorou by mala byť zmluva na 3 roky s ročným platom 7 miliónov €."

Středa 23.března 2022

Dybala oficiálne nepredĺži zmluvu s Juventusom a v lete sa zadarmo pripojí k novému klubu. V Argentíne tvrdia, že v najbližších dňoch prebehne meeting medzi agentmi Dybalu a vedením Interu.

Gazzetta dello Sport - "Marotta je rozhodnutý: Inter sa pokúsi zo všetkých síl priviesť Dybalu. Nerazzurri sú ochotní ponúknuť zmluvu s platom €7M ročne + bonusy, teda rovnaké čísla ktoré má v zmluve aj Lautaro."

Sky Sport - "Inter urobí všetko, aby do Milána priviedol Dybalu. Potrebné je aby odišiel jeden z dvojice Sanchez/Vidal. Lautaro zostane."

Úterý 1.února 2022

Di Marzio (Sky Sport): “Marotta stále pozorne sleduje situáciu okolo Paula Dybalu: je pevne rozhodnutý, urobí všetko aby Dybalu priviedol do Interu zadarmo. Hráča on sám priviedol do Juventusu a má sním výborné vzťahy.”

Pátek 14.ledna 2022

Gazzetta dello Sport: "Inter chce získať Paula Dybalu zadarmo: hráč s najvyššou pravdepodobnosťou nepredĺži s Juventusom. Marotta sleduje situáciu už dlho a je priprevený zahájiť jednania. V lete opustí Inter Vidal, Vecino a Sensi a to poskytne klubu potrebné financie, informovaný bol aj Zhang. Nie je to len bežný nápad, ale niečo viac. Situácia môže mať rýchly spád."

Středa 6.května 2020

Bývalý prezident Interu Massimo Moratti v jednom ze svých rozhovorů: "Pokud Lautaro odejde a přijde místo něj Messi, tak je to v pořádku. A pokud je Leo pouhý sen, viděl bych jako náhradu Dybalu."

Pátek 16.srpna 2019

Tomu sa hovorí rázny krok. Cena Icardiho pre Neapol a AS Rím je 60 miliónov € a v zmluve klauzula, že Icardi nemôže odísť po prvej sezóne do Juventusu. Cena pre Juventus? 90 miliónov €, alebo Dybala.

Pátek 9.srpna 2019

Čo sa týka Dybalu, treba zachovať pokoj a kľud. Chce to čas ale myslím si že Marotta to mal a má celkom dobre naplánované. Juventus potrebuje predať Dybalu za každú cenu inak majú veľký problém s UEFOU čo sa týka Fair-Playu. Taktiež potrebujú hrotového útočníka a Sarriho sen je Icardi. To že Dybala odmietol aj United aj Spurs mi príde ako celkom jasný dôkaz toho že Marotta má nejakú dohodu s argentinčanom. Každým dňom sa o výmene Icardi-Dybala hovorí viac a viac, dokonca aj experti ako Di Marzio pripúšťajú túto možnosť. Uvidíme, čo sa udeje, ja osobne čo sa týka tejto výmene som veľmi optimisticky, lebo všetko do seba krásne zapadá.

Pondělí 5.srpna 2019

Okrem snahy o zisku Lukakua, ma Inter v pláne priviesť do Milána Paula Dybalu. Marotta má sním vynikajúce vzťahy a podľa istých zdrojov ho už viac krát kontaktoval a je práve jeho zásluhou že odmietol United. Juventus chce Dybalu predať, potrebuje to kvôli Fair-Play. Samozrejme nechcú ho poslať do Interu, ale Dybala zatiaľ odmieta každú inú možnosť. Tu prichádza do úvahy výmena Icardi-Dybala a presne to chce Marotta dosiahnuť.

Nezostáva nám nič iné než čakať a veriť nášmu vedeniu.

Sky & Di Marzio: Dybala odmietol Man Utd, hráč mal príliš veľké požiadavky a angličania jednania ukončili. Juventus je von z hry. Teraz Inter ponúkne Red Devils poslednú ponuku a bude chcieť uzavrieť prestup v najbližších dňoch. Marotta a Ausilio sú teraz naladení veľmi optimisticky a veria, že Contemu prinesú vyžiadanú posilu.

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.