Serie A: Monza - Inter 2:2

07/01/23 - Inter proti Monze vedl 2:1 ale kvůli tragickému výkonu v druhém poločase si doslova koledoval o vyrovnání. Dočkal se v nastavení, když skóre srovnal jeho vlastní odchovanec. Hráči nerazzurri v zápase vůbec nepřesvědčili, proti nováčkovi Serie A nedokázali tvořit hru, dostávat se do šancí a celkově se na jejich hru nedalo koukat. Do vedení šli sice brzo, zásluhou Darmiana, ale domácí jen o minutu později vyrovnali. Pak obral váhajícího obránce u rozehrávky Lautaro a pohotově zakončil do prázdné brány. To bylo ale ze strany hostů téměř vše. Po přestávce byly k vidění dlouhé pasáže, kdy Monza soupeři vůbec nepůjčila míč. Až v posledních deseti minutách se černomodří probrali, Lautaro nastřelil tyč. Dokonce dali i gól, ale ten po zvláštním faulu při centru z přímého kopu neplatil. Inter v 17.kole Serie A remizoval s Monzou 2:2.