Serie A: Cremonese - Inter 1:2

28/01/23 - Inter se konečně herně trochu zvedl, přesto se výhra proti Cremonese nerodila úplně lehce a hlavně v závěru se o tři body musel strachovat. Domácí pokud se dostali do šance, byli nebezpeční. Černomodří začali velmi dobře, byli aktivní a  Cremonese zamkli na jejich půlce. Stačil však jeden jediný protiútok a v 10.minutě šel soupeř po parádní střele z dálky do vedení. Inter to lehce ovlivnilo, ale postupem času znovu začal být lepším týmem a neustále ohrožoval branku soupeře. Lautaro Martinez po dorážce vyrovnal a v druhém poločase i druhým gólem rozhodl o hubené výhře 2:1.