Seri A: FC Bologna - Inter 0:1

10/03/24 - Inter neztratil body ani na velmi těžké půdě v Boloni a ve 28.kole Serie A vyhrál 1-0. Inzaghi šetřil některé hráče před středeční odvedou osmifinále Ligy mistrů proti Atletiku Madrid, nehrál například nejlepší střelec soutěže Lautaro. Černomodří hráli v prvním poločase aktivně a hlavně bezpečně. Podařilo se ji vstřelit i branku zásluhou obránců. Alessandro Bastoni odcentroval z pravé strany, na přetažený centr si naběhl Bisseck a hlavou skóroval. Druhý poločas Inter odehrál na jistotu a to až tak, že měl v držení míč pouhých 33% času a za celou dobu se nepokusil o ani jeden střelecký pokus. Domácí se snažili vyrovnat, ale prosadit se nedokázali. Z 12 střelecký pokusů šla mezi tři tyče jediná střela, 5 jich šlo vedle a zbytek se hráčům Interu podařilo zblokovat. Před nedělními zápasy potřebuje k jistotě zisku scudetta Inter uhrát ve zbývajících zápasech 16 bodů.