Inzaghi: Děkuji vedení, máme konkurenceschopný tým

28/08/21 - Inzaghi: "Dôležitá výhra, v týždni som hráčov upozorňoval. Vedeli sme že to tu nebude jednoduché, aj minulý rok sa Inter na tomto ihrisku trápil. No dokázali sme bojovať a vyhrať."

“Inter slabší ako minulý rok? Dobra otázka. Ja som spokojný stým čo vidím každý deň. Hakimiho som nikdy netrénoval, viem že je veľmi silný ale musel by som ho vidieť na ihrisku. Lukaku je neuveriteľný hráč no napokon sa rozhodol odísť. Zarazilo ma to a zarazilo nás to všetkých."

"Niesom tu dlho, ale Interisti ma hneď prijali do rodiny. Musím im poďakovať v mene celého tímu. Dnes sme počuli len ich a podporovali nás aj keď sme prehrávali. Túto výhru venujeme im."

"Môžem byť naozaj rád za naše vedenie, behom 10-tich dní nám priviedli Džeka, Dumfriesa a Correu. Odovzdali mi kompetitívne mužstvo. Zhang bol od začiatku jasný, boli tu isté problémy a prvoradé bolo finančné zdravie klubu. Teraz to už je vporiadku a som zato rád."

"Za Correu som štastný, ešte neukázal to najlepšie zo seba. Má všetko: techniku, strelu, rýchlosť a silu. Teraz nech si užíva teno moment, som si istý že budeme sním spokojní."

"Nezabúdajme že nám chýba ešte Alexis Sanchez ktorý skvelé dopĺňa našu útočnú štvoricu. Máme veľmi široký káder. Dnes všetci nastúpili do zápasu excelentne. Obzvlášť musím pochváliť Vidala."

Autor: Matteo Ciammaichella

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy