Ronaldo: Jsem fanouškem Interu, doufám, že zase vyhrajeme

08/09/21 - Co říká bývalý hráč Interu Ronaldo na boj o titul v letošním ročníku Serii A? Doufá, že Nerazzurri Scudetto vyhrají podruhé za sebou. "Jsem fanouškem Interu, udržuji k němu zvláštní vztah a vždy si přeji, aby vyhrál. Poslední sezona byla nádherná, přerušili jsme vítěznou sérii Juventusu," pokračoval Brazilec. "Budeme na to dlouho vzpomínat.

"Je škoda, že se Lukaku vrátil do Anglie, ale je těžké odolat tomu, když se ozvou nejlepší kluby Premier League. "Chelsea využila veškerou svou finanční sílu."

Pro mě je stále velkým favoritem Inter. Lukaku odešel, ale tým zůstává silný a vyrovnaný. "Přivedli Džeka a uskutečnili další významné příchody, ve výběru je spousta zajímavých mladých hráčů. Je to skvělý tým," dodal.

Ronaldo pochválil oba Argentince Lautaro Martineze a Joaquina Correu, kteří by mohli být novou partnerskou dvojicí. Věří ale, že se Džeko nenechá vytlačit ze základní sestavy. "Nevím, jestli to budou oni dva," řekl. "Je tu ještě Džeko. Lautaro bude určitě hrát, ale ano, Martinez a Correa jsou zárukou velkého počtu gólů. Sezóna je dlouhá a budou společně využíváni v mnoha zápasech."

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy